شعار نماینده سپاه رژیم صهیونیستی: اگر اشتباه کنید تمام سرزمین های اشغالی را از دست خواهید داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سردار رمضان شریف ظهر امروز در یادواره شهدای این روستا. قهوهای مایل به زرد از شهرستان الموت استان قزوین خانواده های معظم شهدا سرمایه های گرانبها و الهی ما برای ادامه راه شهدا هستند، گفت: امیدوارم خداوند به ما توفیق دهد تا اطلاعات مختصری از آنچه شهدا داشته باشیم. از ما انتظار می رود باید آن را به جمع شهدا تقدیم کنیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: مهمترین شاخص بیشترین درخواست شهدا حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و اقتدار روزافزون این نظام مقدس و الهی است که به همت امام راحل بنیان نهاده شده و تلاش هایش همچنان همچون خورشید بر این کره خاکی می درخشد. و خرد مدیریت

شریف بیان کرد: شهدا از ما توقع اطاعت از مرجعیت دینی و حفظ این نظام مقدس را دارند و در تمام خواسته های شهدا جمله «حامی ولی فقیه باشید» ذکر شده است چرا که راه اصلی حفظ نظام است. برای حمایت از مرجعیت دینی می دانند.

وی در ادامه گفت: میزان فقیه چیزی جز قرآن کریم، خطبه های دینی، سیره ائمه معصومین (علیهم السلام) و مکتب حیاتبخش پیامبر اکرم (ص) نیست.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نظام ما نه تنها در اقدام مقدس دفاع از ملت خود پیروز شد، بلکه با استکبار آمریکایی و صهیونیستی نیز با موفقیت مبارزه کرد.

صحبت های سردار شریف از سفر اخیر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا خطاب به اسرائیل و عربستان سعودی ادامه داد: بایدن در این تور حرف های بی ربطی زد که دنیا به آن خندید، چون در آن ۴۳ سال دنیا نقاط قوت این نظام و نقاط ضعف آمریکا را دید.

او گفت: بایدن در این تور حرف های بی ربطی زد که دنیا به آن خندید چون دنیا در این ۴۳ سال نقاط قوت این نظام و نقاط ضعف آمریکا را دیده بود.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر انقلاب از رئیس جمهور روسیه به خاطر اولین اظهارات ضد صهیونیستی تشکر کردند.

سردار شریف گفت: جمهوری اسلامی در چهل و سومین سالگرد خود به برکت خون شهدا از این قدرت و نفوذ برخوردار است و حوادث را دنبال می کنند و قدرت این نظام را می بینند.

وی گفت: امروز که صهیونیست ها از وضعیت اسفبار خود صحبت می کنند به ما می گویند گزینه نظامی روی میز است و ما باید بگوییم که آمریکا و شوروی از شما بزرگتر و قوی تر بودند و از همه امکانات خود استفاده کردند. به رژیم بعث عراق داده شد اما شهدای ما آبروی همه را حتی در سطح نظامی گرفتند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به دشمنان نظام گفت: امروز جرأت نمی کنید از پوسته خود بیرون بیایید، پس چه می توانید بگویید؟ خود به خود آیا شما ضربه می زنید آیا هواپیماهای شما جرات دارند به آسمان امن جمهوری اسلامی بروند؟

سردار شریف خاطرنشان کرد: شما داعش القاعده را یکی پس از دیگری رهبری کردید و خون شهدایی که پرچمدارشان حاج قاسم سلیمانی بود را گرامی داشتید و ساعتی سیاه را برای آنها ترسیم کردید و آنها را از روی زمین پاک کردید.

وی گفت: صهیونیست ها تلاش زیادی برای تهدید جمهوری اسلامی ایران دارند، اما در اینجا به رژیم غاصب اسرائیل اعلام می کنیم که اگر اشتباه کنید برای همیشه عبرت خواهید گرفت. هزار مسافت پیموده شده را از دست خواهید داد و در این خطر تردید نکنید.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آمریکا گفت: شما گفتید اسرائیل جای امنی است اما امروز شاهد ناامنی در اسرائیل هستیم و گفتید تا زمانی که همه کشورهای عربی متحد نشوند نمی توانند با ما بجنگند. اما اگر همه به هم بپیوندند، بر اساس تاریخ، حوادث، پیام انقلابی و نقشه الهی رهبری که از تمام سنگرهایی که شما نام بردید عقب نشینی کردند، در نبرد نظامی آنها را شکست خواهیم داد. ، یکی پس از دیگری.

سردار شریف افزود: ایران اسلامی مرکز بیداری جهان اسلام، مرکز احیای فرهنگی اهل بیت(ع) است و هیچ رژیمی قدرت غلبه بر آن را ندارد.

وی در ادامه گفت: با وجود همه توانمندی هایی که در عرصه های مختلف داریم، نباید از توانمندی ها و ظرفیت های داخلی کشور غافل شویم چرا که اراده ملت ایران همچون وصیت شهدا زمینه ساز پاسداشت مقدس است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: کمک به کارآفرینان، کمک به وحدت، کمک به بهبود معیشت مردم و امروز ما یک قدرت منطقه ای با الهام از جهان اسلام هستیم، مطمئنم شهدا از ما خوشحال خواهند شد.

سردار شریف گفت: از معیشت مردم دریغ نکنیم و به هم کمک کنیم. ما این امنیت کشور و معیشت مردم است.

وی هشدار داد: بوسیدن دست همه کسانی که برای حل مشکلات معیشتی مردم تلاش می کنند، اگر به فضل الهی از این تحریم ها عبور کنیم این مرحله نهایی است.

سخنگوی سپاه در پایان گفت: سپاه ناحیه قزوین یکی از فعال ترین سپاه در کشور است و یکی از وظایف سپاه امروز تبیین جهاد در عرصه فرهنگی، کمک های خالصانه و کمک های خالصانه است. رفع محرومیت سپاه انجام شدهاستان قزوین پیشتاز است.

پایان حرف /
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید