عفو مالیاتی ری ۱۰۰ برابر شده است


به گزارش خبرگزاری فارس از ری، زمانی ری مدیرکل امور مالیاتی جنوب شهر تهران در نشست بررسی نحوه ارائه اظهارنامه مالیاتی به ری گفت: استان ری و روسای اتحادیه های صنفی تابعه. سازماندهی شده است.

وی همچنین برای حاضران توضیح داد: اقدامات موثر در این زمینه باید با استفاده از ظرفیت ایجاد شده برای اجرای مفاد ماده ۱۰۰، بهره گیری از فرصت ها و ارسال فرم های درخواست به سازمان امور مالیاتی اواخر خرداد ماه برای صنوف تشریح شود.

در سال ۱۴۰۰ مدیرکل امور مالیاتی جنوب شهر تهران از مودیان مالیاتی با فروش کمتر از ۴۸ میلیارد ریال یاد کرد.

زمانی افزود: طبق قانون مالیاتی، اگر این مشاغل قبلاً ۳۰ برابر اصل ۸۴ درآمد حاصل از فروش داشته باشند، می‌توانستند از تسهیلات استفاده کنند، اما تنها با تأیید سازمان امور مالیاتی و سازمان امور مالیاتی کشور، مجدداً رسید. همچنین فضای بسیار خوبی برای استفاده تمامی انجمن های دارای گواهی مالیاتی از این ظرفیت وجود دارد که کمترین بازخورد و قدرت را نزد سازمان های مالیاتی و سازمان های مالیاتی خواهند داشت. سازمان.

وی گفت: اصناف بر اساس اسناد عملکردی خود و استفاده از تسهیلات ارائه شده توسط سازمان نسبت سودآوری را ۵۰ درصد تعدیل می کنند و اتحادیه برای اولین بار است که فعالیت می کند و از معافیت های عادی مشمول استفاده خواهد شد.

مدیرکل امور مالیاتی مناطق جنوب شهر تهران در خاتمه تاکید می کند که توصیه اداره کل امور مالیاتی برای مشاغل شهر ری استفاده از سوابق موجود و تکمیل فرم است زیرا در صورت داشتن ظرفیت. اگر از موقعیت خود به درستی استفاده نکنید، باید اظهارنامه مالیاتی بدهید. حسابرسی مالیاتی روشی برای نگهداری و ارائه اسناد است که می تواند عواقب خطرناکی را برای برخی از شرکت ها به دنبال داشته باشد زیرا آنها اسناد را برای مدت زمان مشخصی تولید و نگهداری می کنند. . شرایط مساعد برای سازمان

لطف الله ستاره با بیان اینکه نیاز به تشکل های معاف از مالیات است، گفت: مالیات گروهی ری توسط اداره کل امور مالیاتی جنوب شهر تهران و با اختیارات این سازمان انجام می شود.

رئیس اتاق اصناف منطقه ری بر لزوم بخشودگی تخلفات مالیاتی تاکید کرد و گفت: برخی از پرونده های بلاتکلیف در حال حاضر با کمک سازمان امور مالیاتی در حال حل و فصل است که به مودیان کمک می کند تا مالیات خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول پیشنهاد دهید