علایق و سرمایه گذاری های شهر جزو اولویت های ساکز است


به گزارش خبرگزاری سقز-داس فارس، ارسطو گویلی در گفتگو با رسانه ها گفت: وی از پیمانکاران خواست تا عملیات احداث پارک تپه مالان و ۱۴ بوستان محلی دیگر را به اتمام برسانند و مشکل آب پارک تپه مالان نیز حل شود. ۲۸۰۰ متر خط لوله اجرا و این پارک ساخته می شود.

وی ادامه داد: تاکنون ۷۶۰ تن قیر از وزارت کشور، ۱۹۸ تن از ستاد احیای شهری، ۱۷۰ تن از شهرداری صاحب و ۱۶۰ تن از شهرداری آرمرده دریافت کرده ایم. اتفاقی که در ۱۴ سال گذشته رخ نداده است.

گویلی همچنین گفت: ساخت المان های میدان آزادی و مکاری برای تایید نهایی به اداره کل ارشاد اسلامی کردستان ارسال شده است.

وی در ادامه گفت: موضوعاتی مانند ساماندهی ورودی شهر و ایجاد طرح پژوهشی نیز مطرح است و در مجموع به نظر می رسد اقدامات خوبی برای زیباسازی شهر انجام شده است.

گوویلی همچنین درباره اقدامات و برنامه ریزی ها برای رفع مشکلات ترافیکی شهر بیان کرد: تدوین طرح جامع مطالعات ترافیکی، احداث زیرگذر و پل هوایی در میدان ماموستا هیمن، تکمیل کنارگذر شرقی و پل عوارضی، کنارگذر پردیس به طول ۴۵ متر. ، ارتباطات، قرار است با همکاری اداره راهداری کارهایی از قبیل نظارت تصویری کامل شهر، ساماندهی کارت پارکینگ، احداث چند روگذر زیرزمینی و غیره و پروژه «منطقه دخانیات» انجام شود. پس از اتمام دوره آغاز خواهد شد.

گویلی در خصوص موضوع زمین های استیجاری و تعاونی های پشت پردیس دانشگاه نیز بر نشست و پیروان تاکید کرد و گفت: موضوع زمین استیجاری از سوی وزارت کشور، نمایندگان مجلس و استانداری پیگیری شد. امیدوارم مجلس وارد عمل شود و لوایح تقدیم شده به دیوان عدالت مشکل را حل کند.

شهردار ساکز در خصوص عدم تعادل در ارتباط با شورای شهر و اعضای شورا و احتمال برکناری وی گفت: از ابتدا اختلاف نظرهایی وجود داشت و بخشی از انرژی و زمان ما برای رفع بارها و بارها صرف شد. پاسخ می دهد، اما هر چه زمان می گذرد، تعامل بیشتر می شود و سعی می کنیم منافع شهر و روند کار در اولویت قرار گیرد. ضمن اینکه از ماندن دریغ نخواهم کرد، اعتماد اعضای شورا و منافع مردم سکز برایم مهم است و قصد ندارم به مجلس راه پیدا کنم.

وی درباره وضعیت بحران و دستیابی به تجهیزات و خودروهای جدید نیز گفت: تمامی خودروها از جمله ۱۰ خودروی سنگین تعمیر و نظافت شده اند و در حال برنامه ریزی برای خرید چند خودروی سنگین هستیم.

وی ادامه داد: برای مدیریت بحران نقشه راه تهیه کنید، شهرداری ها باید در مواقع بحرانی مانند برف برنامه و برنامه کاری داشته باشند و تعجب نکنند.

شهردار ساکز با بیان اینکه در ابتدای این دوره مشکلات و چالش های زیادی از جمله رکود کار، انباشت بدهی، بی انگیزگی کارکنان، فرسودگی تجهیزات و ماشین آلات، بی اعتمادی سرمایه گذاران و پیمانکاران وجود داشت، بر روند کار نظارت داشت. و شاخص های مثبت و امیدوار کننده را تقویت کرد.

ارسطو گوویلی گفت: در جریان اصلاح موضوع مزد و مزایا نمودار نیروی انسانی ایجاد شد و با بکارگیری ۳۵ کارگر با قرارداد ۸۷ روزه کمبود نیروی کار در صنعت ساختمان سبز برطرف شد و این قرارداد تمدید شد. برای دو نفر دیگر ماه، اما قرارداد آنها پس از آن تمدید نخواهد شد.

وی درباره سازمان آتش نشانی نیز گفت: در حال حاضر آمادگی نیروهای نظامی ۲۴ ساعت و ۴۸ ساعت تعطیل و آموزش است و قرار است به ۲۴ ساعت و ۲۴ ساعت تعطیلی تبدیل شود. کار، خدمت و غیره. در سازمان کار کنند.

وی مشکلات پروژه های سرمایه گذاری و عمرانی را برشمرد و بیان کرد: اصلاً چنین بسته تحقیقاتی سرمایه گذاری نداشتیم و برخی پروژه ها مانند جولان و کردمال در مدیریت شهری طرح و طرح توجیهی نداشتند. توافقنامه ها یا راه حل های پیشنهادی برای حل مشکلات موجود.

وی گفت: مشکل آلاینده کارخانجات معدنی تا حدودی حل شده و در مرحله اول ۸۰ درصد فروشگاه ها از مدیریت شهری اخذ شد و در ۹ ماه گذشته بیش از ۵۰ سند تک برگی اخذ شد. برای اموال شهرداری

در این نشست خبرنگاران به بررسی سوالات، انتقادات و خواسته های شهروندان در ارتباط با حوزه شهری، مسائل شورای شهر، توسعه شهری و چشم انداز پرداختند.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۴
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید