علی دایی و کسب و کار جدید


علی دایی بازیکن سابق تیم ملی ایران همکاری با موبایل ۱۴۰ را به عنوان سفیر این سریال آغاز کرده است. گروه موبایل ۱۴۰ در زمینه فروش اینترنتی انواع کالاهای دیجیتال فعال است و اخیرا بیمه تلفن همراه را نیز به خدمات خود اضافه کرده است.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا سریعتر اخبار روز را دریافت کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپرس، سه روز پیش تفاهم نامه همکاری بین «موبایل ۱۴۰» و «دایی» امضا شد. علی مدیرعامل موبایل ۱۴۰ با ابراز امیدواری از اینکه دایی سفیر این برند باشد، ابراز خوشحالی کرد که این مجموعه هدف اجتماعی مشترکی با دایی دارد. به گفته مدیران موبایل ۱۴۰، این اولین بار است که این گروه برای کاهش معضل سرقت گوشی تلفن همراه در ایران اقدام به بیمه می کند. در همین راستا این سایت با یکی از بیمه گذاران معتبر قرارداد می بندد. در صورت دزدیده شدن تلفن بیمه‌شده‌ها ممکن است از طریق قرارداد بیمه خسارت را جبران کنند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

افرادی که از ۱۴۰ وب سایت به دنبال بیمه هستند می توانند با مراجعه به این سایت بیمه نامه تلفن دریافت کنند. امکان خرید بیمه موبایل با مراجعه به سایت موبایل ۱۴۰ وجود دارد و افراد می توانند با کلیک بر روی آن به وب سایت مراجعه و مشخصات را تکمیل کنند. کسانی که می خواهند این بیمه را دریافت کنند باید نزدیک ترین قیمت به قیمت موبایل خود را انتخاب کنند و بیمه نامه مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنند. حداکثر مبلغ بیمه تلفن همراه ۵۰ میلیون تومان است.

درباره موبایل ۱۴۰

وب سایت موبایل ۱۴۰ متعلق به شرکت پویا گهر آفرین بین المللی تولیدی و صنعتی با بیش از ۲۰ سال سابقه در عرضه موبایل، تبلت و لوازم جانبی می باشد. این فروشگاه طیف وسیعی از محصولات دیجیتال با کیفیت و اورجینال را با گارانتی معتبر به مشتریان عرضه می کند.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: