غذاهای غنی از ویتامین D و B12 ، اما کلسترول کمی دارند؟ : تغذیه


ویرایش: متأسفانه من اشتباه خواندم که شما می گویید LDL شما 190 است ، من فکر می کنم مجموع کل است. 190 فقط LDL در واقع بالا است ، اما شاید لازم نباشد آنقدر که فکر می کنید نگران باشید. بقیه نظرات اصلی خود را در زیر بدون ویرایش می گذارم ، اما با خواندن نظرات شما اشتباه کردم.

ویرایش نشده: کلسترول بالا ندارید. در واقع ، بر اساس نمودار فوق العاده ای که در Nature از مطالعه کلسترول بزرگ در برابر مرگ و میر ناشی از همه علت منتشر شده است ، کلسترول کلی خوب است و اگر کلسترول تام را کاهش دهید ، خطر مرگ کلی بالاتری خواهید داشت. و منحنی برای گروه سنی شما بسیار سطحی است ، به این معنی که کلسترول شما می تواند همه جا را در یک محدوده قرار دهد و تفاوت زیادی ایجاد نمی کند.

امیدوارم حرفهای من را بشنوید. این تصورات غلط در مورد کلسترول را برطرف می کند. مدت طولانی است که تمرکز بر بیماری های قلبی است ، که قابل درک است ، زیرا بیماری قلبی قاتل شماره یک است. اما کلسترول به دلایل زیادی در بدن شما وجود دارد و معلوم می شود که در سایر جنبه های سلامتی ، مزایای زیادی دارد. وقتی فقط به بیماری قلبی نگاه می کنید ، نگرش اشتباهی در مورد آن ایجاد می کنید. زیرا کلسترول بر همه جنبه های سلامتی تأثیر می گذارد. و این اطلاعات جدیدی نیست ، حداقل من این را 10 یا 15 سال می دانم. اگر کلسترول کلی خود را از 190 به 150 کاهش دهید ، بله ، خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهید ، اما خطر مرگ ناشی از چیزهای دیگر را به میزان بیشتری افزایش می دهید. و وقتی کلسترول وسیع تر و جامع تری را از نظر مرگ و میر ناشی از همه علت مشاهده می کنید ، می بینید که کلسترول تام خوب است. من غذای بسیار سالمی می خورم. من مقدار زیادی سبزیجات می خورم ، و مقداری گوشت ، منبع خوبی است ، من به طور متناوب روزه می گیرم ، خوب استراحت می کنم و سعی می کنم آفتاب بگیرم ، تقریباً همه چیز را به خوبی پشت سر می گذارم. و کلسترول کل من همیشه بین 205 تا 255 بیرون می آید و از این بابت خوشحالم ، زیرا از نظر طول عمر ، من همیشه در وسط محدوده مطلوب هستم ، که منطقی است. HDL من افزایش یافت ، من تقریباً به همان میزان HDL و LDL داشتم. همینطور با همسرم بسیاری از مردم سر خود را به دیوار می کوبند و فکر می کنند “من خوب غذا می خورم ، چرا کلسترول من پایین نمی آید؟!؟” به نظر می رسد که با توجه به همه علل مرگ ، آنچه بسیاری از افراد آن را “کلسترول بالا” تعریف می کنند ، مطلوب ترین کلسترول است ، با این فرض که شما کمترین خطر مرگ را می خواهید. این همان چیزی است که من می خواهم. من سعی نمی کنم اراده ام را هدر دهم ، فقط طعم غذایم را بدتر کنم ، کیفیت زندگی ام را پایین بیاورم و فقط میزان بیماری قلبی را با X + Y عوض کنم تا کل خطر مرگ را افزایش دهم.

دیدگاهتان را بنویسید