فوتون یورو ۴ ایران خودرو دیزل از فردا به فروش می رسد


گروه صنعتی ایران خودرو دیزل فروش فوتون یورو ۴ را آغاز می کند.

برای به‌روزرسانی سریع‌تر داغ‌ترین اخبار بازار خودرو، اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپرس، بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی ایران خودرو دیزل، فروش مرگبار فوتون یورو ۴ از فردا سه شنبه آغاز می شود; متقاضیان کار می توانند از ساعت ۱۰ صبح در واحد فروش اینترنتی شرکت ثبت نام کنند.

شرایط خرید کامیون یورو ۴ فوتون چیست؟

در این طرح فروش فوتون یورو ۴ با قیمت قطعی ۲ میلیارد و ۸۲۷ میلیون و ۵۳۹ هزار تومان عرضه می شود و متقاضیان می توانند به دو صورت پرداخت نقدی را انجام دهند.

ابتدا متقاضیان باید مبلغ یک میلیارد و ۴۱۳ میلیون و ۸۳۹ هزار و ۳۰۰ تومان برای پیش پرداخت اول و ۷۱۰ میلیون تومان برای پیش پرداخت دوم پرداخت کنند.

شهروندانی که تمایل دارند اولین وجه را به صورت نقدی دریافت کنند باید برای پیش پرداخت سوم ۳۵۰ میلیون تومان و برای پیش پرداخت چهارم ۳۵۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بپردازند.

همچنین متقاضیان نوبت دوم نقدی باید برای پیش پرداخت های دوم و سوم ۲۴۰ میلیون تومان و برای پیش پرداخت پنجم ۲۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بپردازند. لازم به ذکر است خودروهای این متقاضیان در آذرماه ۱۴۰۱ تحویل داده می شود.

لازم است بدانید که نرخ سهم سالانه ۰ درصد، میزان برداشت ۱۰ درصد و جریمه دیرکرد سالانه ایران خودرو دیزل ۱۴ درصد است.

ثبت نام متقاضی فقط از طریق سایت شرکت ایران خودرو دیزل انجام می شود و به صورت کاملا اینترنتی خواهد بود. هر کد ملی فقط یک بار قابل ثبت است و فقط کسانی می توانند ثبت نام کنند که در سال گذشته کامیونی از ایران خودرو دیزل خریداری نکرده باشند.

طرح فروش ایران خودرو دیزل با قیمت قطعی تا اتمام ظرفیت ادامه خواهد داشت و پس از آن این شرکت به طرح پایان خواهد داد.

لازم به ذکر است که متقاضی باید در هر دوره پیش پرداخت اقدام به پرداخت نماید زیرا تحویل خودرو بستگی به تکمیل قیمت خودرو دارد.

انتهای پیام

مربوط به: ایران خودرو دیزل

برای دسترسی سریعتر: