فولاد امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشت


شاخص کل بورس با ۲ هزار و ۵۳۳ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به رقم یک میلیون و ۴۱۰ هزار و ۱۸۸ واحد رسید. اما شاخص هم وزن با ۲ هزار و ۵۳۳ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به مرز ۴۰۷ هزار و ۳۰۲ واحد رسید.

برای اطلاع از اخبار داغ بازار سهام، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش آژانس کماپرس، امروز حجم معاملات در بورس به ۲۲ هزار و ۵۰۳ میلیارد تومان رسید. نمادهای «فولاد»، «کگل» و «اتاکای» امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش خالص دارایی های حقوقی در بازار واقعی امروز منفی شد و ۷۴ میلیارد تن پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین ورود پول واقعی مربوط به سهام شرکت پالایش نفت اصفهان «شپنا» بود. پس از آن نمادهای «حساپا» و «بپاس» بیشترین پول واقعی را به خود اختصاص دادند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بورس دومین روز از تقویم پاییزی را بدون مشکل به پایان رساند. ارزش گذاری بورس ها امروز دوباره منفی شد و ضعف بیشتری در این بخش ایجاد کرد. این روزها بیشتر گروه خودرو و برندهای مرتبط با آن هستند که بازار را ثابت نگه می دارند و اندکی این صنعت را احیا می کنند. وقتی شرایط نامطمئن بازار سهام کاهش می یابد، اکثر معامله گران دوباره به این بخش اعتماد کرده و سرمایه خود را سرمایه گذاری می کنند.

اطلاعات کلی:

مشارکت‌های Zagiam را کاوش کنید

شرکت کشاورزی و دامپروری قیام اصفهان در اولین بازار فرابورس با نماد زاقیام واقع شده است. در حال حاضر ارزش بازار این سهام تقریباً ۱۴۴۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تن است. شرکت های توسعه کشاورزی و دامپروری فردوس پارس، بنیاد مصطفان و صندوق سرمایه گذاری ویژه مدیریت بازار سینابحکسین بیشترین سهام زاگیام را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: