فیروزه با خاک ملاقات می کند


فیروزه با خاک ملاقات می کند

خبر دادن گلو علیرضا شاهدی پست و فیلمی ضبط کرد.

پیروز بالاخره با چنگال هایش زمین را لمس کرد. بعد از خبر بسیار خوب دیدن مادر سه ساله ای به نام هلیا با چهار توله در طبیعت استان سمنان، بد نیست پیروز را بعد از امیدی که در وجودمان می درخشید، آماده حرکت را ببینیم. گام به گام.

برنامه گلونی را دنبال کنید

راستش را بخواهید وقتی توله های هلیا را با مادرشان در طبیعت دیدم حس بسیار عجیبی داشتم. بعد از زوم کردن روی تصویر، احساس کردم که توله‌ها هم سن برندگان هستند، که در طبیعت به دنیا آمده‌اند، می‌توانند با مادرشان بمانند، از آنها شیر بخورند، با خواهر و برادرشان بازی کنند، بالا بروند و تمرین کنند. نکته اصلی کمک به طبیعت برای زندگی، شکار و بازسازی زیستگاه آن است.

برخی از آنها وقتی می گویند واقعاً برنده می شوند و دستشان بزرگ می شود و دیگر نمی توانند به طبیعت بروند، دقیقاً از زندگی و پرورش و پرورش طعمه چه می دانند؟

از لحظه اول سزارین، غیبت مادر، از اولین لحظه شیر دادن با دست قطره قطره در هزاران درد، با مشکلات و دردهای فراوان، تیم هر لحظه همراهم بود، چند بار دارو، سرم، کمک یک روز معاینه، سونوگرافی، اشعه ایکس، … نوع شیر هر دو ساعت شیردهی، این کار مشکل است.

در نهایت پس از همه اینها غاز اسیر که از مادر طبیعی خود به دنیا آمده و در کنار مادرش با مشکلات فراوان به دنیا آمده و در کنار مادر بزرگ شده است، برنده است. ، هرگز، هرگز، هرگز به طبیعت باز نمی گردد و در طبیعت زندگی می کند.

بسیار مهم: بسیار مهم است که پیروز و سایر یاک های در اسارت به طور کامل و کامل رام شوند، آموزش دیده باشند، از مردم نترسند، حتی گاهی اوقات می توانند از دست خود غذا بخورند و به راحتی قابل بررسی هستند. بدون بیهوشی در صورت نیاز خون گیری، سونوگرافی، نمونه گیری ادرار و …. حتی به جفت گیری کمک می کند، به الگوهای موقعیت جفت گیری کمک می کند و … انجام می شود.

به عنوان مثال اگر ایران برنده مادر یک عمل کامل دست انجام می داد، معاینات و آزمایشات لازم در دوران بارداری بدون بیهوشی و معاینات سونوگرافی در دوران بارداری انجام می شد و نتایج مهمی از این معاینات و آزمایش ها به دست می آمد.

فعالیت های پرورشی در اسارت بسیار مهم است اما در مناطق کاملا مجزا، گله های کاملا مجزا، امکانات بسیار بالا،…

زنده ماندن توله یوزپلنگ ایرانی دوران حساسی را پشت سر می گذارد

انتهای پیام

ایرانی ها نگران چه هستند؟
اینجا را ببین