فیلم سینمایی هفت؛ شاهکاری همراه خود فضای متشنج


فیلم سینمایی هفت؛ شاهکاری همراه خود فضای متشنج

ملاحظه کنید کدام ممکن است احتمال لو وارد شدن داستان موجود است

به گزارش گلونی شاید کمتر فیلمباز را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاشق سینمای هالیوودی باشد کدام ممکن است گذارش به آثار دیوید فینچر نیفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید میخکوب شاهکارهایِ فاخر محتوایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکنیکی او نشده باشد!

فیلم سینمایی هفت فیلمی مهیج را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیرا یکی اجتناب کرده اند آثار او قلمداد شده کدام ممکن است افکار هر معما حرفه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید تازه وارد را به همان اندازه ساعت‌ها پس اجتناب کرده اند بالا، مشغول به شخصی ظاهر شد می‌دارد.

فیلم سینمایی هفت (seven)  کدام ممکن است گاهی به صورت SE7EN  نیز نوشته می‌شود، محصول سال ۱۹۹۵ کمپانی آمریکایی نیو لاین سینما، عالی فیلم مهیج روانشناسانه آمریکایی به کارگردانی دیوید فینچر است کدام ممکن است عناصری اجتناب کرده اند ژانرهای قانونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترس را در هم آمیخته‌. ستاره‌های این فیلم را برد پیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورگان فریمن، به در کنار گوئینت پالترو، رونالد لی ارمی، جان کریستوفر مک‌گینلی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوین اسپیسی تشکیل می‌دهند.

کارگردانی این فیلم را فینچر بر مقدمه فیلم‌نامه‌ای اجتناب کرده اند اندرو کوین واکر، به اقدام در معرفی شده است است.

داستان فیلم هفت ماجرای قاتل سریالی به تماس گرفتن جان ۲ است کدام ممکن است برای کشتن هریک اجتناب کرده اند مقتول‌ها، اجتناب کرده اند پیش را انتخاب کنید و انتخاب کنید براساس هفت گناه ردیابی شده در مذهب کاتولیک سوءِقصد می‌تدریجی (هفت گناه کبیره هر دو هفت گناه مهلک در الهیات کاتولیک گناهانی هستند کدام ممکن است ارتکاب آنها مجازات دوزخ را به‌دنبال ممکن است داشته باشد).

جان ۲ براساس هفت گناهِ معده‌پرستی، طمع، تنبلی، نگرانی، غرور، شهوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حسادت سوژه‌های قتل شخصی را پیدا کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طرز ماهرانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود فلسفه‌ی اجرای عدالت الهی در پایین یکی‌یکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هریک منحصر همراه خود نوع گناه، به کام نابودی می‌فرستد.

{در این} میان کارآگاهی جدید به تماس گرفتن دیوید میلز کدام ممکن است تازگی به گروه قانونی شهر منتقل شده است به در کنار کارآگاه ویلیام سامرست کدام ممکن است در شرف بازنشستگی است، حاوی این پرونده مرموز را انتخاب کنید و انتخاب کنید مامور به جلوگیری اجتناب کرده اند قتل‌های تا حد زیادی او می‌شوند.

در فیلم هفت شخصیت‌های مهم شاید بیش از حد نباشند با این حال، هرکدام در باطن نگاهی خاص به اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله داشته کدام ممکن است اجتناب کرده اند طریق محتوای متنی دیالوگ‌ هریک، جهان درونی آن برای معما عیان می‌شود.

مشخصه خاص این تأثیر سوئیچ سرگرمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشش در بیننده اجتناب کرده اند طریق محتوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوع فیلمبرداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدوینی است کدام ممکن است همگی در پکیجی مناسب سبب تحمیل وحشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام مونتاژ فیلمی مهیج همراه خود به سختی چاشنی فلسفی شده کدام ممکن است قابلیت ساعت‌ها بحث پیرامون شکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید محتوا را برای نقادان این جهان قابل انجام می‌سازد.

این فیلم را می‌توانید اجتناب کرده اند فیلیمو هر دو  نماوا تماشا کنید.

نقد سایر فیلم‌های خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی را {در این} لینک بیاموزید.

بالا پیام

نویسنده: هانیه شریعتی

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
همین جا را ببینید