فینال گلامی کشتی نوجوانان جهان/احمدی، میرشکار، کشتکار در مسابقات دسته شرکت می کنند.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پایان مرحله مقدماتی مسابقات پنج وزن دوم، محمدرضا گلامی ۵۱ کیلوگرم، پیام احمدی ۴۵ کیلوگرم، ابوالفضل میرشکار ۶۰ کیلوگرم و حمیدرضا به فینال راه یافتند. کشتکار در ۹۲ کیلوگرم قرار گرفت.

کشتی کشورمان به شرح زیر است.

در وزن ۴۵ کیلوگرم پیام احمدی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۲ مقابل نیرج پاتل از هند به برتری رسید. در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی عمر تانیتیماک از قرقیزستان با نتیجه ۴ بر ۳ اولو را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. احمدی در این مرحله مقابل یوهان پوکووا از اوکراین با نتیجه ۹ بر ۷ شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

محمد گلامی پس از شکست در دور نخست در وزن ۵۱ کیلوگرم، در دور دوم روان بکیموف از قزاقستان را با نتیجه ۸ بر ۷ شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این دور با نتیجه ۱۱ بر ۱ مانیش هند را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. گلامی در این دور با نتیجه ۶ بر صفر علی سومبول از ترکیه را شکست داد و راهی فینال شد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ابوالفضل میرشکار در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر هوبرت ویسوکزنسی از لهستان را شکست داد. در دور بعد آوتاندیل از گرجستان با نتیجه ۸ بر صفر از سد مامالادزه گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. میرشکار در این دور با نتیجه ۸ بر صفر موکول چاهان از هند را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی با نتیجه ۵ بر ۱ مغلوب گاسپار ترتاریان از ارمنستان شد و بازی را ترک کرد.

در وزن ۷۱ کیلوگرم محمد مرادی در دور نخست مقابل آرارات واردرسیان از ارمنستان با نتیجه ۱۲ بر ۳ شکست خورد و با شکست این کشتی گیر ارمنی در نیمه نهایی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم حمیدرضا کشتکار که در دور اول استراحت داشت در دور دوم مقابل لوکمان گول از ترکیه با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی راماندیپ از هند را با نتیجه ۹ بر صفر شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت. کشتکار در این دور با نتیجه ۵ بر ۳ گور آیوازیان از گرجستان را شکست داد و راهی مرحله گروهی شد.

فینال اوزان و دسته های فوق فردا (چهارشنبه) ساعت ۲:۳۰ به وقت ایران برگزار می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید