قطر با علی بابا و سامان در امان است


خدمات مسافرتی بیمه سامان به پکیج جام جهانی علی بابا اضافه شد

علی بابا به عنوان تنها نماینده رسمی فیفا در ایران برای تامین پکیج جام جهانی ۲۰۲۲، در همکاری جدید با بیمه سامان، بیمه مسافرتی را به بسته جام جهانی خود اضافه کرد.

قطر با علی بابا و سامان در امان است

این روزها قطر به مقصد گردشگری بسیاری از گردشگران و فوتبال دوستان در سراسر جهان تبدیل شده است و بسیاری از ایرانیان چمدان های خود را بسته اند تا برای شرکت در این تورنمنت جهانی و حمایت از تیم ملی ایران به قطر سفر کنند. علی بابا به عنوان بزرگترین و معتبرترین سایت آنلاین بلیط، هتل و مسافرت کشور، در تیرماه ۱۴۰۱، ارائه بسته های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به عنوان تنها نماینده رسمی فیفا در ایران آغاز کرد. این مسابقه با شعار «تجربه شایسته» برگزار شد. سفر با بیمه سامان همکاری کرده است تا خدمات بیمه مسافرتی را به بسته جام جهانی خود اضافه کند.

پرچم، بلیط و بیمه مسافرتی خود را فراموش نکنید

قطر با علی بابا و سامان در امان است

علی بابا به عنوان ارائه دهنده آنلاین بلیط سفر، بسته های ویژه ای مانند بیمه مسافرتی را برای مسافران ایرانی در قطر در نظر گرفته است. بیمه مسافرتی راه حلی برای پوشش هزینه ها و خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در سفرهای داخلی یا خارجی از جمله گم شدن یا سرقت وسایل، فوریت های پزشکی، فوت تصادفی، لغو یا قطع سفر است.

بیمه سامان به عنوان یکی از پیشروترین شرکت های بیمه، بیمه عمر، بار، مسئولیت، شخص ثالث، شرکتی، آتش سوزی، بیمه تکمیلی شخصی، بیمه مهندسی، بیمه مسافرتی و … را ارائه می دهد. اخیراً با مشارکت علی بابا، مسافران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به طور خاص تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار گرفتند. خدمات ویژه به معنی بیمه آتش سوزی و سرقت منزل در طول سفر و همچنین بیمه سرقت تلفن همراه به علاقه مندان به مسابقه ارائه می شود.

بیمه مسافرتی در واقع بخشی از بیمه شخصی است که هزینه های درمانی مسافران را پوشش می دهد. این بیمه به طور کلی برای اخذ ویزای برخی کشورها الزامی است و گردشگران خارجی باید بسته به مدت اقامت خود این بیمه نامه را تهیه کنند. ارزش بازار جهانی بیمه مسافرتی در سال ۲۰۲۱ به ۱۳.۹ میلیارد دلار رسید و گروه IMARC پیش بینی می کند که اندازه بازار تا سال ۲۰۲۷ به ۳۱.۳ میلیارد دلار برسد.

قطر با علی بابا و سامان در امان است

پیش بینی اندازه بازار جهانی بیمه مسافرتی تا سال ۲۰۲۰ و ۲۰۳۰

یکی از دلایل این رشد این است که صنعت مسافرت از دوران همه گیر کرونا عبور کرده است، آگاهی بیشتر گردشگران از مزایای این بیمه وجود دارد و سیاست گذاران این صنعت بر لزوم استفاده از بیمه مسافرتی تاکید دارند. . اکنون علی بابا با بیمه سامان همکاری کرده است تا این بیمه را برای بسته های جام جهانی به ویژه مسافران ایرانی ارائه دهد.

بیمه مسافرتی شامل چه مواردی می شود؟

قطر با علی بابا و سامان در امان است

بسته به شرکت های مختلف بیمه، بیمه مسافرتی موارد مختلفی را پوشش می دهد که مهم ترین آنها هزینه های درمانی است. مسئولیت ها شامل هزینه های مربوط به انتقال، فوت، پزشکی، پزشکی، دندانپزشکی، چمدان، لغو پرواز، مسائل حقوقی، اقدامات، هزینه های انتقال و برگشت بیمه شده و هزینه های مربوط به همراه بیمه شده می باشد. اینها. از جمله فعالیت هایی از جمله بردن بیمه شدگان به مراکز درمانی، تامین هزینه های فوریت های پزشکی، بازگشت ایتام و حمایت از بیمه شده در صورت مفقود شدن شناسنامه می توان نام برد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از بیمه مسافرتی این است که هزینه های غیرپزشکی را پوشش می دهد. بر این اساس هزینه متعارف بستری بیمه شده در بیمارستان به دلیل حادثه یا بیماری ذکر شده در بیمه نامه مسافرتی و همچنین عودت بر اساس نظر پزشک معالج و تایید پزشک مجاز بیمه گر می باشد. هزینه های بستری و اسکان یکی از بستگان درجه یک بیمه شده از کشور محل سکونت بیمه شده پرداخت می شود.

در صورتی که بیمه شده یکی از اعضای نزدیک خانواده خود از جمله یکی از بستگان درجه دو را از دست بدهد و مجبور به توقف مسافرت شود و یا نتواند با وسیله نقلیه شخصی تردد کند، هزینه ایاب و ذهاب بیمه گر را پرداخت می کند. . در این صورت لازم است دلایل توقف سفر، مدارک، گواهی فوت و … را به شرکت بیمه توضیح دهید.

این پوشش می تواند هزینه های عادی بازگشت غیرمنتظره به دلیل جراحت یا بیماری حاد را در شرایطی که فرد نمی تواند از بلیط رفت و برگشت استفاده کند، پوشش دهد. ضمناً این نوع بیمه هزینه های لازم برای تهیه مدارک مسافرتی مانند گواهینامه رانندگی، مدارک کنسولی و گذرنامه های خارجی در صورت مفقود شدن مدارک را نیز پوشش می دهد.

قطر با علی بابا و سامان در امان است

در حالی که فینال جام جهانی را از داخل ورزشگاه تماشا می کند، هیچکس دوست ندارد بازی فوتبال تیم محبوبش را با دندان درد تماشا کند. پرداخت هزینه های اورژانسی دندانپزشکی یکی از موارد تحت پوشش بیمه مسافرتی است که در صورت نیاز شرکت بیمه هزینه های دندانپزشکی اورژانس بیمه شده را تا سقف مبلغی که در بیمه نامه درج شده به غیر از کشور محل اقامت پرداخت می کند. و پس از کسر انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که این هزینه ها شامل درمان حوادث، بیماری های دندان، عفونت و کشیدن دندان می شود و شامل پروتز و پرکردن نمی شود.

به طور کلی می توان گفت که بیمه مسافرتی برای هر سفری اعم از داخلی و خارجی ضروری است اما تا به امروز داشتن این بیمه همچنان پیش نیاز ویزا برای برخی کشورهاست و به دلیل اهمیت آن پکیج های جام جهانی قطر ایران از این سرویس جدید نیز بهره مند خواهد شد برای اطلاع از جزئیات بیشتر پکیج های جام جهانی علی بابا، بیمه مسافرتی سامان موجود در این بسته ها و سایر موارد مهم مرتبط با این بیمه به سایت فروش پکیج جام جهانی علی بابا مراجعه فرمایید.