قیمت اجاره روزانه فیات آگیا (دیزل) در ترکیه در تاریخ ۱۳۰۱/۰۹/۰۹ / بدون راننده


با توجه به هزینه های بالای حمل و نقل عمومی در ترکیه و تلاش و زمان مستمر برای تعویض این وسایل نقلیه، اجاره خودرویی مانند فیات آگیا (دیزلی) می تواند گزینه بسیار خوبی هم برای تجارت و هم برای تفریح ​​باشد. هدف..

برای به‌روزرسانی سریع‌تر در بازار داغ خودروهای اجاره‌ای، اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش آژانس کماپرس، به دلیل نداشتن کارت اعتباری، اجاره انواع خودرو در ترکیه برای ایرانیان مشکل است. بنابراین، مهم است که شرکتی را پیدا کنید که به شما امکان رزرو ماشین بدون کارت اعتباری را بدهد. کماپرس در حال بررسی شرایط اجاره خودرو فیات آگیا در ترکیه بدون کارت اعتباری است.

شرایط و ضوابط اجاره فیات آگیا دیزل در ترکیه

اجاره فیات اگیا (دیزلی) در سعادت رنت نیازی به کارت اعتباری ندارد و با حداقل ودیعه با راننده یا بدون راننده همراه است. همچنین در هنگام بازگشت خودرو، پول پرداخت شده بابت ودیعه به سرعت و بدون هیچ مانعی به شام ​​بازگردانده می شود. برای اجاره فیات آگیا در ترکیه، باید دو هفته قبل از سفر از طریق تلفن یا آنلاین ماشین رزرو کنید. علاوه بر این، گروه سعادت رنت از داشتن رانندگان مجربی که در هنگام اجاره خودرو با راننده در ترکیه به زبان ترکی و فارسی صحبت می کنند، بهره مند شده است.

حداقل مدت اجاره فیات آگیا در ترکیه ۳ روز با محدودیت ۱۵۰ کیلومتر در روز است. علاوه بر این، برای اجاره این خودرو باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره فیات آگیا در ترکیه

برای اجاره فیات آگیا دیزل در ترکیه ابتدا باید ۱۴ تا ۲۸ میلیون تومان به عنوان ودیعه پرداخت کنید. سایر مدارک مورد نیاز شامل گواهینامه معتبر ایرانی و بین المللی، عکس یا کپی پاسپورت، عکس بلیط ترکیه و واریز وجه می باشد. پس از تهیه مدارک و سفارش خودرو می توانید در مدت زمان تعیین شده در قرارداد از هر نقطه استانبول بیایید و خودروی مورد نظر را تحویل بگیرید.

قیمت اجاره روزانه فیات آگیا دیزل در ترکیه

قیمت اجاره خودرو فیات آگیا با گیربکس دیزلی در ترکیه ۶۳۰۰۰۰ تومان در روز; قیمت پایین اجاره روزانه این خودرو مزیت بزرگی برای صرفه جویی در وقت و هزینه در ترکیه است.

اما قیمت اجاره خودرو در ترکیه و سایر شهرها به شرح زیر است.

انتهای پیام

مربوط به: رانت مانع

برای دسترسی سریعتر: