قیمت بیت کوین درست در این لحظه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱/ فروشندگان رمزارزها دریافت کرد شدند


قیمت بیت کوین در سطوح قیمتی زیرین‌تر در جاری حرکت است. در جاری حاضر نرخ این رمزارز نسبت {به روز} قبلی همراه خود کاهش ۳۹۶ دلاری مواجه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به قاب ۳۷ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۵۲ دلاری سقوط کرده است. قیمت بیت کوین طی تعدادی از ساعت قبلی توده ها به قاب ۳۸ هزار دلاری برگشته با این حال توانایی فروشندگان مانع اجتناب کرده اند باقی ماندن این رمزارز در نرخ مذکور شده است.

برای ورود فوری‌تر به اطلاعات بازار رمزارزها، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. اجتناب کرده اند همین جا آنلاین شوید.

به گزارش کاماپرس، در جاری حاضر شرایط نزولی بیت کوین شکسته نشده دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو دلخور کننده‌ای بر این بازار تحت سلطه شده است. همراه خود این وجود باقی مانده است هم اجتناب کرده اند فراگیر برخی خبرها به گوش می‌رسد کدام ممکن است شاید یک زمان کوتاه برای بازار بیت کوین جالب باشد. اخیرا مدیرعامل نمایندگی توصیه پولی دیوره گروپ ادعا کرده کدام ممکن است احتمال اینکه ۲ ملت تولید دیگری هم به همان اندازه نوک سال میلادی، بیت کوین را شناخته شده به عنوان پول قانونی ادعا کنند بیش از حد است. این خبر می‌تواند یک زمان کوتاه وضعیت بازار رمزارز معروف را افزایش دهد.

اطلاعات مرتبط را بیاموزید:

اهمیت قیمت بیت کوین برای هولدرها

به گزارش فارکس دیجیتال، هم اکنون بیت کوین اجتناب کرده اند تذکر قیمتی در شرایطی به حرکت می‌برد کدام ممکن است برای هولدرها فوق العاده ضروری است. بیشتر اوقات بازخورد تحلیلگران بازار رمزارزها دانستن درباره بیت کوین طی ماه جاری اینجا است کدام ممکن است هیچ اهرم خاصی برای صعودی شدن نرخ بیت کوین {وجود ندارد}.

در جاری حاضر هم کدام ممکن است داده‌های جدید درمورد به بازارهای آتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش تقاضا برای گرفتن تتر آرم دهنده اینجا است کدام ممکن است احتمالا توسعه نزولی بازار شکسته نشده پیدا خواهد کرد.

 

داده ها کلی:

بایننس کوین چیست؟

فارکس دیجیتال بایننس کوین اجتناب کرده اند طریق در دسترس بودن اولین پول نقد آی سی اُ در جولای ۲۰۱۷ تخلیه پیدا کرد. هدف تحمیل این رمزارز، توسل به سرمایه برای بهبود صرافی بایننس ادعا شده بود. هم اکنون بایننس کوین ۳۸۴ دلار خوب ارزش دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت {به روز} در گذشته ۵ دلار کاهش را تخصص کرده است.

برای ورود فوری‌تر: