قیمت بیت کوین در ۲ جولای ۱۴۰۱ / پیشنهادهای مختلف در مورد آینده رمزارز معروف


قیمت بیت کوین از آستانه ۲۰ هزار دلار فراتر نمی رود. قیمت فعلی بیت کوین ۲۰۶۹۹ دلار است که نسبت به روز گذشته ۶۶۷ دلار افزایش یافته است.

اینستاگرام Comapress را دنبال کنید تا سریعتر آخرین اخبار ارزهای دیجیتال را دریافت کنید. از جانب پایان شامل شدن.

به گزارش Camapress، سطح ناامیدی و ناامیدی در میان فعالان بازار کریپتو در حال افزایش است و برخی از دولت ها و مخالفان در این صنعت نیز این موضوع را مطرح می کنند. اخیراً یک روزنامه دولتی چین پیش بینی عجیبی را برای جلوگیری از سرمایه گذاری بینندگان خود در ارز دیجیتال انجام داده است. روزنامه مشابهی به سرمایه گذاران کریپتو اعلام کرد که قیمت بیت کوین به زودی صفر خواهد شد! به گفته مطبوعات چین، بیت کوین چیزی بیش از یک سری کدهای دیجیتالی نیست و بازگشت سرمایه عمدتاً از طریق خرید و فروش سقف قیمت به دست می آید.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با این حال، برخی از تحلیلگران بازار کریپتو به آینده بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خوشبین هستند و می گویند که بیت کوین نمرده است. در حال حاضر بازار گاو و خرس در مرز ۲۰۰۰۰ دلار قرار دارد و در نتیجه قیمت بیت کوین در این محدوده در حال افزایش و کاهش است.

چگونه بلافاصله ارز دیجیتال را تغییر دهیم؟

برخی بر این باورند که وضعیت فعلی برای سرمایه گذاران هوشمند در بازار مطلوب است که با مفروضات مختلف انواع ارزهای دیجیتال را خریداری می کنند. کاربران ایرانی نیز می توانند از طریق درگاه Ok Exchange هر ارز دیجیتالی را که می خواهند خریداری و ذخیره کنند. افرادی که در این زمینه کار می کنند می توانند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به طور مستقیم با گزینه تبادل سریع خریداری و بفروشند. بخش تبادل سریع شامل نرخ ارز، نوع مبادله و وضعیت خرید است. و در این نوع مبادله زمان دریافت وجه آنی است.

اطلاعات کلی:

آیا تحولات در بازار ارزهای دیجیتال به نفع سولانا است؟

برخی از سرمایه گذاران تحولات در بازار ارزهای دیجیتال را فرصت خوبی برای سکه های ارزشمند سولانا می دانند. این گروه معتقد است که Solana می تواند معامله خوبی باشد زیرا ارز دیجیتال توسط یک بلاک چین خوب پشتیبانی می شود. در همان زمان، برخی از سرمایه گذاران نهادی در سراسر جهان به حمایت از این ارزهای دیجیتال ادامه می دهند. دلیل دیگری که برخی از مردم به سولانا روی می آورند کاهش قیمت ها به سطح فعلی است. کاهش قیمت سولانا به همان اندازه که اکنون نادر بوده است.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: خوب معاوضه

برای دسترسی سریعتر: