قیمت بیت کوین ۴ آگوست ۱۴۰۱/ ارز دیجیتال محبوب در روند صعودی خود شکست خورده است


قیمت بیت کوین که نتوانست دوباره رکورد را بشکند با ۵۷۶ دلار کاهش نسبت به روز گذشته به ۲۱ هزار و ۱۰۲ دلار رسید. امروز قیمت بیت کوین کاهش یافت و بازده هفتگی این ارز دیجیتال دوباره منفی شد.

برای دسترسی سریع به داغ ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتالاینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس به نقل از وب سایت BTC News، بر اساس تحلیل تکنیکال بیت کوین، پشتیبانی اصلی از این ارز دیجیتال بین ۲۱۵۰۰ تا ۲۱۶۰۰ دلار است. در حال حاضر قیمت بیت کوین زیر محدوده قیمتی ذکر شده قرار دارد و به گفته تحلیلگران، این ارز دیجیتال وارد روند نزولی جدیدی شده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

برای خروج از این تله قیمت، بیت کوین باید آستانه ۲۳۰۰۰ دلار را بشکند. این ارز دیجیتال به احتمال زیاد پس از عبور از مرز ۲۳۰۰۰ دلار برای رشد بیشتر آماده می شود. معامله گران رمزنگاری گفتند که گاوها باید سعی کنند بیت کوین را بالای ۲۲۵۰۰ دلار نگه دارند تا روند مثبت بازار بازگردد.

نظرات متفاوت برخی از کارشناسان در مورد ارز دیجیتال اصلی

با این حال، تحلیلگران برجسته بازار مانند جی پی مورگان و سیتی گروپ می گویند که چشم انداز کلی بازار بیت کوین در حال بهبود است، زیرا مسیر منفی ناشی از آشفتگی اخیر حذف شده است.

ارزش بازار جهانی ارز دیجیتال امروز با ۴.۴۱ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به ۹۶۸.۰۶ میلیارد دلار رسید. همچنین، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال یک شبه با ۲۲.۲ درصد افزایش به ۷۶.۲۵ میلیارد دلار رسید. حجم تمام استیبل کوین ها اکنون ۷۰.۱۴ میلیارد دلار است. بیت کوین در حال حاضر بیشترین سهم بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده و به ۴۱.۶۵ درصد رسیده است.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: