قیمت روز لوازم خانگی در ۶ شهریور ۱۴۰۱ چقدر است؟


برخی از فعالان صنعت تولید لوازم خانگی مدعی هستند زمانی که برندهای خارجی ممنوع نشده بودند، میانگین عمق تولید داخلی ۴۵ درصد بوده است. اکنون عمق ساخت و ساز داخلی افزایش یافته است که بر قیمت های الکترواستیل، ایکس ویژن، هیمالیا و غیره تاثیر گذاشته است.

برای به‌روزرسانی سریع‌تر داغ‌ترین اخبار بازار لوازم خانگی، اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کمپرس به نقل از دنیای اقتصاد، برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که پس از خروج برندهای خارجی از بازار ایران، تولیدکنندگان تمام ظرفیت سرمایه‌گذاری خود را در بخش حجمی قرار دادند تا در این بخش رشد کنند. و توسعه کیفیت محصولاتشان کار کردند این مشکل باعث رشد عمیق تولید داخلی محصولات لوازم خانگی توسط بنگاه های داخلی شد. بر اساس اطلاعات موجود، عمق دکوراسیون داخلی در بسیاری از محصولات موجود در بازار ۹۰ تا ۹۵ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر ۵۰۰ تا ۶۰۰ برند لوازم خانگی در کشور فعال هستند و برای عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب با یکدیگر رقابت می کنند.

مروری بر سابقه کاری برند الکترواستیل

یکی از این برندها الکترواستیل است که مجموعه ای از یخچال فریزرها را وارد بازار لوازم خانگی کرده است. این گروه بیش از ۵۰ سال سابقه در صنعت تجهیزات برودتی دارد و جایگاه خود را در بین خانواده های ایرانی تثبیت کرده است. قیمت الکترواستیل نسبت به سایر برندهای داخلی در همین رده مناسب است، بنابراین بسیاری از مصرف کنندگان به این برند قدیمی توجه می کنند. الکترواستیل صدها هزار یخچال و فریزر در سال تولید و به فروش می رساند. در حال حاضر این شرکت با اخذ مجوز ویژه کارخانجات و آزمایشگاه های داخلی شرق کشور اقدام به طراحی و ساخت اپراتور و خازن با نرم افزار و ماشین آلات مدرن نموده است.

جدول زیر اطلاعات به روز و جدید قیمت فولاد برق را نشان می دهد.

انتهای پیام

مربوط به: کلیک را انتخاب کنید

برای دسترسی سریعتر: