مترو مهمترین خواسته رئیس جمهور مردم ورامین است


حسین نوش آبادی، سخنگوی مجلس شورای اسلامی در شهرستان های ورامین، پیشوا و کرچک روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه سفر رئیس جمهور به کشور با در نظر گرفتن مناطق جنوب شرق استان تهران صورت گرفته است، اظهار داشت: در این سفرها به سمت جنوب شرق استان تهران رفته ایم. اهمیت این سفر، اتفاقات مثبتی که در پی این سفر خواهد افتاد و نتایج خوب برای این سفر اهمیت ویژه ای دارد.

وی گفت: این سفر ممکن است نقطه عطفی در بخش های مختلف باشد که بعد از دو سال تلاش موضوع مترو و وزیر قول مساعد مترو را دادند و شخص رئیس جمهور امروز آن را نهایی می کند و این پروژه تصمیم سفر رئیس جمهور را در جریان سفر اعلام خواهد کرد. این بازدید دیار ۱۵ مهمترین خواسته شهروندان شهر مترو است.

وی افزود: ورامین تال قطب کشاورزی استان تهران و یکی از مناطق حاصلخیز برای تولید غلات و محصولات استراتژیک است، بنابراین انتقال فاضلاب شهر تهران یکی از مهمترین موضوعات تامین آب کشاورزی است. تامین آب کشاورزی نیز در اولویت است و پیش بینی می شود امسال به طور کامل تامین شود.

نوش آبادی گفت: موضوع دیگر تامین اعتبار ساخت بیمارستان پیشوا است که تنها شهر بدون بیمارستان است و رئیس جمهور از پروژه ای که در بودجه تلفیقی مجلس شورای اسلامی گنجانده شده بازدید می کند و یکی از این پروژه ها است. پروژه ها.” مهم است که روند ساخت این پروژه با وام مناسب آغاز شود.

وی در خصوص زمین ورزش گفت: سفر رئیس جمهور به ورامین، پیشوا و کرچک شامل تکمیل استادیوم ورزشی کرچک است که امیدواریم به زودی تکمیل شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجتمع آپارتمانی سبحان ۱۱۰۰ خانوار بر اساس طرح مسکن ملی کرچک و بازدید رئیس جمهور از خط متروی تهران – ورامین تامین اعتبار می شود. و پیشوا و ورودی ها و مردم زیر این محور برای دیدار با نخبگان و اقشار مختلف مردم در ورزشگاه تختی که پس از آن تشکیل جلسه شورای اداری یکی از برنامه های سفر به حوزه پانزدهم حجت الاسلام رئیسی است. سیزده.

نوش آبادی گفت: برنامه سفر رئیس جمهور از کرچک و سپس در ورامین آغاز می شود.

انتهای پیام/ ۶۷۰۳۷
آن را در صفحه اول پیشنهاد دهید