مجمع نمایندگان استان فارس با صدور بیانیه ای اغتشاشات اخیر را محکوم کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، مجمع نمایندگان استان فارس با صدور بیانیه ای اغتشاشات اخیر را محکوم کرد.

در این بیانیه:

رسول خدا (ص): از فتنه آخرت نترس که فتنه، منافقان را رسوا و هلاک می کند.

زندگی پر برکت بیش از چهل سال از بزرگترین و مشهورترین انقلاب روزگار معاصر که به فرموده امام جامعه بدون عقب نشینی از آرمان ها و مواجهه با تمام وسوسه های به ظاهر مقاومت ناپذیر زندگی پرشکوهی را سپری کرد. حرمت خود را حفظ کردند و از اصالت شعارهایشان محافظت کردند، این گذشته است.

دشمنان نظام بارها و در قالب های مختلف از جنگ های سخت، کودتاها و تلاش های خفیف براندازی برای براندازی نظام اسلامی، قدرت خود را محک زده اند. شورش

امروز مرحوم م. امینی، دشمنان خارجی و داخلی انقلاب اسلامی و برخی شیادان داخلی سعی دارند امنیت و مردم را در مقابل حکومت و نظام مقتدر اسلامی قرار دهند و شرارت و کینه توزی خود را در این سرزمین پاک پیاده کنند! !

در اینجا چند نکته مهم وجود دارد:
۱- مهمترین هدف دشمنان ایجاد تفرقه مذهبی و قومیتی و دامن زدن به انحرافات در جامعه است و با درک مردم نظام اسلامی این توطئه و آشوب همچون سالهای گذشته سرکوب خواهد شد. .

۲- یکی دیگر از اهداف دشمنان این مرز و بوم، تحریف و فراموشی دستاوردهای بی نظیری چون حماسه چند ده میلیونی، پیروزی نهضت مقاومت در مناطق آسیب پذیر غرب آسیا و شایسته سالاری در این است. تعطیلات اربعین سال تلاش ها و دستاوردهای دولت سیزدهم به ویژه مبادلات اقتصادی و تجاری با اقتصادهای بزرگ و قدرتمند و عضویت دائم ایران در معاهده شانگهای، سفر مهم رئیس جمهوری اسلامی ایران به آمریکا را تحت الشعاع قرار داد. کشورها و سایر اهدافی که تحت پوشش این حوزه نیستند.

اگر به تجربه ایران اسلامی در مواجهه با اغتشاش و اغتشاش بنگریم، چه بر سر دشمنان خواهد آمد، مانند گذشته، بار دیگر با درک مردم و مسئولان نظام، غبار و آتش طغیان را خاموش کنند. . ، رسوایی ها، فسادها، شعله امید در دل مستضعفان جهان و عاشقان انقلاب اسلامی می سوزد.

در رابطه با مراتب فوق، مجمع نمایندگان استان فارس با حمایت برخی از دستگاه های اطلاعاتی خارج از نظام، اقدامات تخریبی برخی از کلاهبرداران داخلی را محکوم و از مردم شریف به ویژه جوانان سرافراز ایل تقاضا می کند. باید هر چه زودتر ایران قدرتمند را به صف کرد و بعد مثل قبل از شر اغتشاشگران خلاص شد و اگر مقاومتی شد از راه های قانونی پیگیری شود.

به نظر می رسد در شرایط کنونی برای دو چندان شدن قدرت دستگاه های امنیتی و قوه قضائیه در برخورد با این گونه اقدامات و جلوگیری از آن، اصلاح برخی از قوانین و مقررات بیش از وظیفه کنگره انقلاب و رهبران مردم باشد. پیش نویس قوانین جدید در گذشته و قطعاً در رسانه های رسمی، سکوت یا تایید برخی از اعمال سوء که موجب بدنامی پلیس شده، ناپسند، مذموم و قطعاً مذموم است.

رمز پیروزی امروز وحدت بی چون و چرا و تفاهم متقابل و پایبندی به فرماندهی دولت اسلامی است و دشمنان نظام اسلامی آخرین مهمات خود را در حمله خود به جا گذاشته و نقشه های شوم آنان نقش بر آب شده است.
نمایندگان استان فارس در پایان ضمن اعلام برائت از اقدامات اخیر در راستای تامین امنیت و آسایش مردم، خواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با متخلفان نظم و امنیت کشور و داخلی و آنان شدند. امنیت. تحریک کنندگان بیرونی، برخی از آنها سیاستمداران نادان و البته سلبریتی های خودفروشی که روزگارشان را سپری کرده اند و از ثروت این نظام اندوخته شده اند و همچنان به جان و مال این مردم طمع دارند.

نشست نمایندگان استان فارس
اکتبر ۱۴۰۱

انتهای خبر
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید