محصولات کاهش وزن را انتخاب کنید که با بدن شما کار می کنند

آیا در تلاش برای از دست دادن چند پوند اضافی هستید؟ خوب، شما تنها نیستید و صنعت کاهش وزن ما را با انواع محصولات کاهش وزن بمباران می کند. اما چگونه می توان فهمید که کدام محصولات کار می کنند؟ ما به شما کمک می کنیم تا راز را کشف کنید.

محصولات کاهش وزن به اشکال مختلف همراه با مواد تشکیل دهنده زیادی تولید می شوند، اما بسیاری از آنها بر اساس تبلیغات ساخته شده اند و کار بدی انجام نمی دهند. همانطور که در گذشته دیدیم، برخی از آنها حتی مضر هستند. ابتدا باید بدانید که هیچ محصولی برای کاهش وزن وجود ندارد که به تنهایی بتواند وزن خود را کاهش دهد، اما آنها ابزاری عالی برای کمک به دستیابی به اهداف کاهش وزن شما هستند.

اگر واقع بین باشیم، کاهش وزن ترکیبی از کاهش کالری و چربی در رژیم غذایی، ورزش، و سپس کمک از محصولات کاهش وزن، محصولات غذایی و ویتامین ها است.

شما ممکن است ویتامین ها یا محصولات غذایی را به عنوان محصولات کاهش وزن در نظر نگیرید، اما اینطور هستند. با ویتامین ها و ریزمغذی های صحیح، که می توانید از مصرف مکمل های ویتامین دریافت کنید، متابولیسم شما بسیار بهتر عمل می کند، سیستم ایمنی خود را تقویت می کنید و به طور کلی بدن خود را در وضعیت بهتری قرار می دهید.

محصولات تغذیه ای نیز بخشی از محصولات کاهش وزن هستند. پروتئین برای رژیم غذایی ما مهم است و باعث می شود احساس سیری کنیم بنابراین کمتر غذا می خوریم. پروتئین را می توان در آجیل، پنیر و گوشت یافت. مشکل اینجاست که بسیاری از این محصولات دارای چربی بالایی هستند.

مکمل های غذایی مناسب می توانند پروتئین مورد نیاز شما را بدون چربی تامین کنند. این می تواند یک راه عالی برای کنترل اشتها و کالری شما باشد و در عین حال سطح انرژی شما را افزایش دهد.

مکمل های غذایی را انتخاب کنید که حاوی نمک، شیرین کننده ها، قند، کربوهیدرات، چربی و کلسترول نباشد. مصرف این مکمل های غذایی آسان است – یک شیک درست کنید، آن را به ماست، سس ها، یا به غلات خود اضافه کنید.

سایر محصولات کاهش وزن از گیاهانی استفاده می کنند که در سطح سلولی کار می کنند. چندین گیاه وجود دارد که نتایج خوبی برای کاهش وزن نشان داده اند. اما عصاره چای سبز برخی از بهترین بررسی ها را در طول مطالعات بالینی نشان داده است. این با افزایش سطح انرژی شما کار می کند که به افزایش متابولیسم ترجمه می شود. به دنبال چای سبز در محصولات کاهش وزن برای فواید بیشتر برای بدن خود باشید.

گیاه دیگری که نتایج بسیار خوبی در محصولات کاهش وزن دارد، یربا میت است که یک سرکوب کننده قوی اشتها است. هوس‌ها اولین دلیل شکست رژیم‌های غذایی است، اما یربا میت می‌تواند به شما در کنترل این هوس کمک کند.

کاهش وزن می تواند خسته کننده باشد، اما اگر اطلاعات مناسب و ابزار مناسب مانند ویتامین ها، محصولات تغذیه ای و محصولات کاهش وزن در اختیار داشته باشید، می توانید سریعتر از آنچه فکر می کنید در نبرد برآمدگی خود پیروز شوید.

البته، ابزارها به تنهایی این کار را انجام نمی دهند – در نهایت آنها فقط ابزار هستند. شما باید خود را از نظر ذهنی آماده کنید و به خود بگویید که این پوندها را از دست خواهید داد. سپس باید میزان کالری دریافتی در روز و میزان کالری سوزی خود را تعیین کنید. پس از دانستن این موضوع، کالری دریافتی خود را بیش از ۵۰۰ کالری کاهش دهید و از محصولات کاهش وزن، محصولات غذایی و ویتامین های خود استفاده کنید.

یک اشتباه رایج این است که با فکر کاهش شدید کالری، کالری دریافتی را به شدت محدود کنید. مشکل این است که بدن شما باهوش است. فکر می کند از گرسنگی می گذرد، و به سرعت شروع به ذخیره تمام کالری های شما به عنوان چربی می کند و تمام تلاش شما بیهوده است.

کاهش وزن موفقیت آمیز طولانی مدت با غذاهای مناسب، ورزش مناسب و محصولات کاهش وزن مناسب انجام می شود. پس برای چی منتظری؟ شما می توانید آن را انجام دهید! آن پوندهای اضافی را از وسط کم کنید – عالی به نظر می رسید و احساس خوبی خواهید داشت!

رژیم دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر