مدت عرضه اول تپسی + قیمت واحد


Tapsi نیز در لیست اولین پیشنهادات امسال قرار دارد و احتمالاً این روند در ۲۵th of Horde انجام خواهد شد. صورت های مالی حسابرسی نشده شرکت برای پایان سال ۱۴۰۰ نشان می دهد که هر سهم ۱۶ تومان سود داشته است.

برای به‌روزرسانی‌های سریع در اولین نسخه‌ها، Camapress اینستاگرام را دنبال کنید. از جانب پایان درج کنید.

مدیر عامل شرکت تپسی، میلاد منشیپور، در یک کنفرانس مطبوعاتی در شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس گفت که با حذف تپسی، اولین پیشنهاد عمومی تپسی ارائه خواهد شد. Cardan Capital Finance به عنوان مشاور پذیرش به عنوان ارزیاب عمل می کند و مسئولیت خرید این تجارت بازار اولیه را بر عهده خواهد داشت. احسان مرادی، مدیرعامل شرکت بیمه سرمایه کاردان گفت: طبق اعلام کاردان و کارشناس رسمی پزشکی قانونی، عرضه اولیه سهام این شرکت ۱۴۰۳ تومان خواهد بود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

صورت های مالی حسابرسی نشده تپسی نشان می دهد که فروش ۱۴۰۰ نسخه از این مجموعه به ۲۶۶ میلیارد تومان رسیده است. نمایندگان و کارشناسان پیش بینی می کنند که فروش سالانه تپسی در سال ۱۴۰۱ به ۶۸۰ میلیارد تن افزایش یابد.

از آغاز تپسی تا به امروز

تپسی یک اپلیکیشن موبایل آنلاین برای وسایل نقلیه اجاره ای در مسافت های طولانی است که در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد. درخواست متقاضی مبنی بر سفر از مبدا به مقصد توسط سفیران در محل مقصد تایید می شود. پس از انتخاب مبدا و مقصد، می توانید هزینه سفر را از قبل محاسبه کنید و هزینه سفر را به صورت آنلاین یا حضوری برای مسافران پرداخت کنید.

خدمات این شرکت تپسی کلاسیک، موتوپیک، یوتوپیک، پلاس، تلفن، همکار، آنلاین، تاکسی، آنلاین می باشد. رانندگان متقاضی عضویت در سامانه تپسی می توانند از طریق سایت مجموعه با ارسال مدارک مورد نیاز، ثبت نام و استخدام شوند.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: تپسی

برای دسترسی سریعتر: