مدیران تبلیغات اسلامی باید به معنویت و تهذیب نفس توجه کنند


به گزارش خبرگزاری فارس، عبدالرضا پورذهبی رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار با مدیران تشکل های تبلیغات اسلامی منطقه یکپارچه کشور این سخنان را بیان کرد. سنندج: بابا.

وی درباره نقش روحانیت از مقام ولی فقیه گفت: جهت گیری دینی، جهت گیری سیاسی و خدمت به مردم و حسرت سه نقشی است که مهمترین کار طلاب را خلاصه می کند.

سخنگوی ولی فقیه در کردستان گفت: از نظر تبلیغی باید انسانیت را دوست داشته باشیم و به دیدگاه همه احترام بگذاریم نه اینکه فقط دین و اختلافات را در این راه داشته باشیم.

حجت الاسلام پورذهبی می گوید: بغض و خودآگاهی ما را از هدف دور می کند، زیرا دین زمانی نزدیکتر است که به آن احترام گذاشته شود.

وی با بیان اینکه کردستان دارای مقبره های متعددی است و مردم استان نیز به اهل بیت ایمان زیادی دارند، گفت: این ضریح در استان کردستان نیز وجود دارد.

نماینده ولی فقیه کردستان با تبریک دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) افزود: . بالاتر، هر چه باتقواتر باشد، می داند که این ایدئولوژی در تبلیغات مهم و اساسی است.

حجت الاسلام پورذهبی گفت: برای رسیدن به اهدافمان باید کم تحرک باشیم، مراقب روزمرگی باشیم و مغرور نباشیم.

وی گفت: برای پیشبرد کشیشی نیاز به تحقیق است و برای جلوگیری از اغراق و خطا، آگاهی از آمارهای فرهنگی و مذهبی لازم است و دارندگان کشیشی باید دانش خود را در زمینه های مختلف ارتقا دهند.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: نمایندگان و مدیران تبلیغات اسلامی استان نیز باید به خودسازی، خودسازی، معنویت و اخلاص توجه کنند.

وی خواستار موفقیت و آرزوی همه مردم شد و گفت: نه تنها مدیریت ناکافی است، بلکه باید برای پیشبرد کارها راهنمایی نیز در نظر گرفت.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱
آن را در صفحه اول پیشنهاد دهید