مرداد ۱۴۰۱/ شاخص کل بورس روند نزولی دارد


شاخص کل بورس با ۲ هزار و ۷۹۵ واحد کاهش نسبت به سه روز گذشته به رقم یک میلیون و ۴۴۰ هزار و ۹۱۷ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۲ هزار و ۲۴۹ واحد کاهش نسبت به چهارشنبه گذشته به ۳۸۷ هزار و ۲۱۸ واحد رسید.

اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید تا اخبار داغ بورس را سریعتر دریافت کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش آژانس کماپرس، مجموع معاملات بورس تا امروز به ۱۰ هزار و ۸۸۹ میلیارد تومان رسیده است. نمادهای «شبریز»، «هدرو» و «شبندر» بیشترین تاثیر را در افت شاخص کل بورس امروز داشتند. ارزش خالص تغییر مالک قانونی به پول واقعی در بازار امروز منفی شد و ۲۸۷ میلیارد تن پول واقعی از بورس خارج شد. بیشترین جریان پول واقعی امروز مربوط به سهام شرکت پالایش نفت اصفهان «شپنا» بود. پس از آن سهام «د» و «شستا» بیشترین پول واقعی را به خود اختصاص دادند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

سهیلا نکی پور، تحلیلگر بورس امروز در گفت و گو با تجارت نیوز از عدم واکنش بازار به خبرهای خوب خبر داد. تا زمانی که به موضوع اعتماد سهامداران و پول واقعی مورد نیاز در بورس نپردازیم، بعید است که این صنعت رشد زیادی داشته باشد. اکنون نوسانات اقتصادی زیادی در عرضه جهانی وجود دارد که احتمالاً بازار سهام را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

اطلاعات کلی:

سهام بازار سهام بانک خاورمیانه را کاوش کنید

بانک خاورمیانه در بازار دوم بورس دارای نماد «وحوار» است. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۱۳۸۱۸ میلیارد تومان رسیده است. کیا آسات تجارت توس، سهام خصوصی، سرمایه گذاری مسکن آتی، سهام خصوصی، صندوق سرمایه گذاری مشترک افق کارگزاری بانک خاورمیانه، سرمایه گذاری پارس توشه و سهام عمومی بیشترین سهم واهوار را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: بانک خاورمیانهموجودی

برای دسترسی سریعتر: