مروری بر ابزارهای سئو توسط لنز ایرانسل ارائه خواهد شد


مروری بر ابزارهای سئو توسط لنز ایرانسل ارائه خواهد شد

رویدادهای تست ابزارهای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مستقیماً از لنز ایرانسل پخش می شود.

طبق اطلاعات گالونی به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در این رویداد که «ساعت ترند» نام دارد، فعالان حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ برای تست ابزارهای سئوی ایرانی و خارجی حضور خواهند داشت.

رویداد Trend Time که در روز جمعه ۱۷ ژوئن ۱۴۰۱ برگزار می شود، از ساعت ۱۵:۰۰ آغاز می شود.

کاربران لنز ایرانسل می توانند بدون نیاز به اشتراک در تعرفه کامل اینترنت، این برنامه را به صورت رایگان تماشا کنند.

ابزار لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران است و کاربران می توانند جدیدترین مجموعه فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی (دوبله، با زیرنویس فارسی) و پخش زنده را در هر زمان و مکان به صورت رایگان دانلود کنند. تلویزیون، پخش زنده مسابقات ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه ۳ و ۳) پادکست، کتاب صوتی، موسیقی و آلبوم جدید و … دسترسی به تلویزیون از طریق تلفن همراه یا در منزل.

از برنامه های لنز می توان به دسترسی به فیلم، سریال، آلبوم موسیقی، مجموعه بزرگ مستند ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه های تلویزیونی، مسابقات، برنامه های ورزشی و فرهنگی و ضبط خودکار پخش زنده تلویزیونی اشاره کرد. وی برنامه از پیش تعیین شده را امکان تماشای جدول پخش برنامه های پخش شده از شبکه های مختلف سیما، تماشای برنامه ها در بخش آرشیو یک هفته پس از پخش زنده و افزودن برنامه مورد علاقه کاربر به قسمت «مورد علاقه» ذکر کرد. لیست ها و دسترسی آسان به آنها.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام/

نگرانی ایرانیان چیست؟
اینجا را ببین