مرکز مشاوره طهارت و حجاب در تبریز راه اندازی می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عابدین خرم شنبه شب در نود و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان شرقی زیرمجموعه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه عفاف و حجاب یک تهدید اجتماعی و فرهنگی است، اظهار داشت: با توجه به این موضوع، عفاف و حجاب یک تهدید اجتماعی و فرهنگی است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه فرقه شیراز برای مقابله با فرمانده دشمن ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: او باید موضوع عفاف و حجاب را تبیین کند. همچنین باید در شهرها مراکز مشاوره راه اندازی کنیم و از شهروندان مشاوره بگیریم.

حرم همچنین با تاکید بر لزوم تشویق مردم به حجاب خاطرنشان کرد: علاوه بر مشوق ها باید تحریم نیز وجود داشته باشد. در نظر گرفته شده آن را دریافت کنید.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: مراکز عرضه پوشاک ایرانی و اسلامی در تبریز ایجاد می شود و این پوشاک باید با قیمت مناسب به دست مردم برسد.

وی ادامه داد: اوقات فراغت دانش آموزان فرا می رسد و باید مربیان خوب و آگاه مشارکت داشته باشند و برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی در تمامی مدارس، سالن ها و اماکن برگزار شود.