مشکل اینستاگرام، اکانت شما خراب است راه حل این مشکل چیست؟


قوانین سختگیرانه اینستاگرام برای حفظ حقوق کاربران

اینستاگرام همواره در تلاش است تا بالاترین سطح امنیت را برای کاربران خود تضمین کند. با گذشت زمان، با به روز رسانی های این برنامه، اینستاگرام قوانین سخت گیرانه تری را برای محافظت از حقوق کاربران تنظیم و اجرا می کند. یکی از جدی ترین مشکلات اکانت های مختلف مشکل است حساب شما خصوصی است است این مشکل زمانی رخ می دهد که اینستاگرام فعالیت های مشکوک را از یک حساب شناسایی کند. در این صورت صفحه اینستاگرام به طور موقت مسدود می شود. در این مقاله به موضوع اینستاگرام می پردازیم حساب شما خصوصی است و ما راه حل هایی برای رفع آن ارائه می دهیم.

مشکل حساب شما خصوصی است چگونه رخ می دهد؟

در صورت مشاهده مهمترین مورد در زیر پیام مشکل اینستاگرام را ارسال کنید حساب شما خصوصی است یا “حساب شما گم شده است” به کاربر نشان داده می شود. در این شرایط اینستاگرام صفحه را قفل کرده و از کاربر می خواهد که رمز عبور را تغییر دهد.

متن این پیام بدین شرح است: به نظر می رسد رمز عبور خود را با سرویس هایی به اشتراک گذاشته اید که به شما کمک می کند لایک و فالوور بیشتری داشته باشید. این خلاف قوانین ماست. رمز عبور خود را برای استفاده از اینستاگرام تغییر دهید. اگر رمز عبور جدید خود را دوباره با چنین سرویسی به اشتراک بگذارید، بلاک خواهید شد و نمی توانید آن را دنبال کنید، لایک کنید یا نظر دهید. اقدامات زیر می تواند باعث این مشکل شود.

 • برای دریافت لایک و فالوور صفحه را به ربات های اینستاگرام بسپارید
 • پی در پی دنبال کنید و متوقف شوید
 • ارسال نظرات تکراری بیش از حد در صفحات غیر مرتبط
 • پیام های مستقیم تکراری و تبلیغاتی ارسال کنید
 • ارسال مقالات و داستان های متوالی و رعایت نکردن سرعت مجاز انتشار
 • فعالیت غیرمعمول و هرزنامه
 • دسترسی شخصی غیرمجاز به رجیستری
 • دسترسی به حساب از سایت ها یا برنامه های غیرمجاز
 • از تغییر شماره یا آدرس ایمیل در نمایه صفحه خودداری کنید
 • به اشتراک گذاری محتوای غیرمجاز در پست ها یا استوری هایی که قوانین اینستاگرام را نقض می کند
 • رمز عبور خود را به دستگاه دیگری تغییر دهید

شماره تلفن یا آدرس ایمیل را در نمایه صفحه تغییر ندهید یا وارد نکنید

حساب‌های جدید باید آدرس ایمیل و شماره تلفن مورد استفاده برای ایجاد حساب در اینستا را تأیید کنند. تأیید ایمیل، کد و تأیید تلفن، پیامکی حاوی کدی برای کاربر ارسال می کند که باید در صفحه ایجاد حساب وارد شود. اگر کاربر ایمیل و شماره تلفن خود را در صفحه قرار ندهد و پروفایل خود را پر نکند با مشکلات زیادی از جمله مشکلات اینستاگرام مواجه خواهد شد. حساب شما خصوصی است مواجه خواهد شد

یکی یکی فالو و آنفالو کنید. یکی از مهم ترین دلایل مشکل حساب شما خصوصی است

یکی دیگر از دلایل مشکل اینستاگرام حساب شما خصوصی است، فعالیت ربات در صفحه. زمانی که کاربر در مدت زمان کوتاهی چندین کار مانند فالو کردن و عدم فالو کردن را انجام می‌دهد، اینستاگرام حساب کاربری او را قفل می‌کند و از او می‌خواهد رمز عبور خود را تغییر دهد تا ثابت کند ربات نیست.

رمز عبور خود را به دستگاه دیگری تغییر دهید

هنگامی که کاربر سعی می کند رمز عبور حساب اینستاگرام خود را از تلفن یا سیستم دیگری که هنوز وارد صفحه خود نشده است تغییر دهد. حسابش بسته میشه این حالت تا زمانی که حساب خود را با دریافت یک کد SMS از طریق تلفن یا ایمیل تأیید مجدد کنید، حفظ می شود.

فعالیت غیرعادی و اسپم در اینستاگرام; علت مشکل حساب شما خصوصی است

یکی از مهم‌ترین دلایلی که اینستاگرام حساب‌های کاربری را ممنوع می‌کند، مشاهده رفتار غیرعادی و اسپم است. در این صورت، اینستاگرام بلافاصله کاربر را از حساب کاربری خود حذف می کند و به او پیغام «ما متوجه فعالیت غیرعادی در حساب کاربری شما شده ایم، بنابراین شما را از آن حذف کردیم» به او نشان می دهد. در این صورت اینستاگرام از کاربر می خواهد هویت خود را تایید کند. شناسه را می توان از طریق ایمیل یا شماره تلفن تأیید کرد.

چگونه در اینستاگرام مشکل ایجاد کنیم حساب شما خصوصی است تصمیم گرفتن؟

اگر کاربر با این مشکل مواجه شود، اینستاگرام از او می خواهد رمز عبور خود را تغییر دهد. تغییر رمز عبور الزامی است، بدون تغییر آن، شخص نمی تواند به حساب خود دسترسی داشته باشد. تغییر رمز عبور بسیار ساده است. در پایین صفحه، مشکلات اینستاگرام وجود دارد حساب شما خصوصی است این عبارت ظاهر شد رمز عبور را تغییر دهید وجود دارد. با کلیک بر روی آن، کاربر می تواند با وارد کردن رمز عبور قدیمی و جدید و تایید آن، رمز عبور را تغییر دهد.

اقدامات لازم پس از حل این مشکل

توصیه می شود پس از تغییر رمز عبور و رفع مشکل، دنبال کردن، لغو فالو کردن و نظر دادن به مدت ۷۲ ساعت به حداقل برسد. همچنین، فعالیت هایی که همیشه باید از آنها اجتناب کرد، خرید فالوور، جذب فالوور و سپردن صفحات به ربات های اینستاگرام برای افزایش لایک است.

در صورت استفاده از اینستاگرام و لاگین کردن، کاربر باید از طریق تنظیمات دسترسی خود به اینستاگرام را متوقف کند. همیشه باید از ارسال محتوای غیرمجاز، غیرقانونی یا دارای حق چاپ در اینستاگرام و همچنین ارسال پیام مستقیم یا تبلیغات خودداری کنید. امنیت صفحه، چیزی که مشکلی برای اینستاگرام نخواهد داشت حساب شما خصوصی است این است که حساب را به صفحه شخصی خود در فیس بوک پیوند دهید.

اگر از قوانین اینستاگرام پیروی کنید، برای قفل شدن حساب خود مشکلی نخواهید داشت

همانطور که گفتیم اینستاگرام همواره سعی می کند به حقوق کاربران خود احترام بگذارد و کپی رایت آثار مختلف را اعمال کند. این پلتفرم به ربات ها بسیار حساس است و از این رو به دنبال افزایش درآمد خود است. دلیل اصلی اعمال همه این محدودیت ها و ارسال چنین پیام هایی برای کاربران همین مشکل است. اینستاگرام می خواهد با پیروی از این قوانین سختگیرانه از درآمد تبلیغات خود محافظت کند. هدف این پلتفرم جذب افراد بیشتر به کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام و در نتیجه افزایش فالوورهای صفحه آنهاست.