مصوبات سفر‌های استانی تا تحقق کامل پیگیری می‌شود


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، احمد وحیدی در حاشیه هفتمین سفر استانی دولت سیزدهم به استان فارس افزود: در گام نخست، قبل از سفر استانی، جلسات خوب و قوی از نظر کارشناسی در تهران با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری و استاندار و مسئولان استانی برگزار و مسائلی که از قبل شناسایی شده، بحث و بررسی می‌شود و راهکار‌های رفع آن‌ها در قالب مصوبات سفر استانی تدوین می‌شود.

وحیدی گفت: در زمان سفر استانی نیز تعدادی از وزیران و معاونان رئیس‌جمهوری به نمایندگی از رئیس‌جمهوری در مناطق مختلف استان‌ها حضور می‌یابند و در صورت نیاز این مناطق به تدوین مصوبات گره‌گشا از مشکلات، موارد را برای بررسی در هیأت دولت مطرح می‌کنند.

وزیر کشور گفت: در هفتمین سفر استانی دولت که به مقصد استان فارس در حال انجام است، وزیران و معاونان رئیس‌جمهوری از شامگاه چهارشنبه و صبح پنجشنبه در مناطق مختلف استان حضور یافته‌اند.

وی با اشاره به سخنان رئیس‌جمهوری مبنی بر اینکه دولت در رفع موانع بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان فارس جدیت دارد، گفت: در مرحله سوم و بعد از سفر نیز مصوبات سفر‌های استانی دولت تا تحقق کامل پیگیری می‌شوند.

وحیدی همچنین با اشاره به بازدید‌های سرزده روز پنجشنبه آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در سفر استانی به فارس گفت: رئیس‌جمهوری در این بازدیدها، دستور رفع مشکلات کارخانه تعطیل آزمایش مرودشت و کارخانه در حال احداث کاغذسازی زاگرس فارس را صادر کرد رئیس‌جمهوری در بازدید از روستای کناره در شهرستان مرودشت نیز سخنان مردم و فعالان صنعت دامداری و کشاورزی در این منطقه را شنید و دستور‌های لازم برای رفع این مشکلات را صادر کرد.

وی ادامه داد: درخواست‌هایی نیز از سوی مردم در زمینه رفع مشکلات کمبود آب آشامیدنی مطرح شد که با دستور رئیس‌جمهوری برای رفع آن‌ها همراه شد.

دیدگاهتان را بنویسید