معاون اطلاعات سپاه: راهبرد امروز دشمن ایجاد دردسر و موج سواری است


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سردار مهدی سیاری جانشین اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امشب در جلسه تقویت جبهه رسانه های انقلاب در مشهد با تاکید بر فرهنگ سازی رویکرد بشارت گفت: قبول ندارم. امروز رسانه ها رو به افول هستند و امروز همه روزنامه نگار بودند و موضوع رسانه های پرمخاطب جدید امروز به شدت در حال رشد است.

وی درباره تنوع فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی افزود: راهبرد امروز دشمن ایجاد مشکلات و سوار شدن بر آن برای ایجاد بی ثباتی در کشور است و امروز شما فعالان رسانه ای در خط مقدم انقلاب هستید. بزرگترین جنگ دشمن علیه ما جنگ و رسانه است.

جانشین رئیس اطلاعات سپاه با تاکید بر اینکه در کنفرانس هامبورگ در سال ۶۸ دشمن متوجه شد که قدرت نظام جمهوری اسلامی باعث تضعیف جامعه و مردم نشده است، خاطرنشان کرد: تنها راه منزوی کردن نظام دشمن جنگ رسانه ای و رسانه ای بود. این یک کار فرهنگی است و این اقدامات منجر به هتک حرمت در روزنامه های محلی در سال ۱۹۷۸ شد.

سردار سیاری با اشاره به اغتشاشات سال ۱۳۵۷ و رسانه ای شدن آن خاطرنشان کرد: یکی از کارشناسان دفتر تحریم های ایران در وزارت خزانه داری آمریکا به کنگره آمریکا گفت که هیچ تغییری در رژیم سیاسی ایران در قالب خبری رخ نداده است. مشروعیت، ناگفته نماند مرحله اجرای جمهوری اسلامی، کارآمدی است و جمهوری اسلامی نه تنها می تواند امنیت خود را حفظ کند، بلکه می تواند همانطور که امسال نشان داد به مناطق همسایه نیز صادرات داشته باشد. مبارزه با داعش.

وی با اشاره به ناتوانی آمریکا در اجرای هر گونه تغییر سیستمی در جمهوری اسلامی، ادامه داد: به گفته این تحلیلگر، دموکرات ها معتقدند علاوه بر افزایش فشار خارجی (تحریم)، ​​نقش گروه های داخلی نیز در حال ایفای است. آنها را از طریق شبکه های اجتماعی مهم تقویت و هدایت کنید.

تاکید معاونت اطلاعات سپاه: دشمن به دنبال براندازی از طریق جنگ رسانه‌ای است: تاکید رهبری بر جنگ سه‌جانبه اقتصادی، روانی و امنیتی دشمن با فشار اقتصادی به دلیل نارضایتی و جنگ رسانه‌ای، مقاومت مردمی را تحریک می‌کند. .

سردار سیاری با اشاره به عملیات روانی رهبرانقلاب گفت: ادغام امروز در جمهوری اسلامی ایران یک فرصت است اما باید از آن به درستی استفاده کرد، دشمن، خبرگزاری ها و همه نیروهای آن است، بیگانه است. سازمان های اطلاعاتی علیه این ادغام متحد هستند.» منسجم شد.

وی با اشاره به اینکه مردم از هماهنگی نهادی داخلی انتظار زیادی دارند، ادامه داد: چون دشمن بر این موضوع تاکید دارد، اگر انتظارات با انتظارات موجود مطابقت نداشته باشد، دچار مشکل می شویم، بنابراین به دنبال اخباری هستیم که نفرت و واکنش عاطفی مردم را نسبت به این موضوع افزایش دهد. موتور با مقاومت قوی

جانشین سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به خط خبرسازی دشمن علیه مسئولان برای ایجاد تنفر در میان مردم، تاکید کرد: دشمن به دنبال تخریب جوانان، آینده کشور است. هدف رهبری و عملیات روانی انقلاب، تخریب الگوی جمهوری اسلامی در جهان است، اسلام هویت و شخصیت ملت را سرکوب می کند، در مردم شور و یأس ایجاد می کند و مردم و مسئولان را خسته می کند. ایجاد سوء تفاهم در بین مسلمانان بیانیه گام دوم انقلاب بیان داشت که روحیه حاکم، ایجاد امید است.

سردار سیاری با اشاره به اینکه فاصله زیادی بین کارهای خیر ما و عملیات روانی و رسانه ای گسترده دشمن وجود دارد، خاطرنشان کرد: ضعف هم در محتوای خوب و هم در هماهنگی رسانه های داخلی است، منزوی اما تمرکز بر این تولید، مدیریت و هماهنگی است. داده شده.” ما مجموعه ای از اینترانت ها هستیم.

وی با اشاره به نقش مهم بسیج رسانه ها در این راستا، ادامه داد: زمانی که منافکین در سال ۶۰ اعلام جنگ مسلحانه کرد، تقریبا ۸۰ درصد از فروپاشی شبکه منافکین بر اساس رسانه های جمعی بود که اگر مردم به مسئولیت خود پی ببرند، مطمئناً پیگیری می شود.

معاون اطلاعات سپاه در خصوص اهمیت احیای شبکه مردمی گفت: گفتمان غالب امروز جنگ شناختی است که با آن روبرو هستیم و این جنگ نیز مبتنی بر مدیریت ادراکی است، ادراک مردم در کار است.

سردار سیاری با اشاره به اینکه دومین اقدام لازم قدرت سازی است، یادآور می شود: یکی از عناصر قدرت شامل آرامش و امنیت پایدار است و دشمن به دنبال این است که این امنیت پایدار را از طریق رسانه ها و در صورت عدم مواجهه با دشمن به دست آورد. ما با تولید برق شکست خوردیم.

وی با ترویج اقدام سوم ادامه داد: امروز همه مردم ما باید خبرنگار و رسانه باشند و امروز مبارزه با انقلاب در داخل کشور بسیار متمرکز بر شبکه و تشکیلات است بنابراین اگر این اقدامات را انجام ندهیم اگر در نظر داشته باشیم ما با مشکلاتی روبرو خواهیم شد.

انتهای پیام/
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید