معرفی بهترین اپلیکیشن کارت خوان اندروید


کارت خوان اندروید یا نرم افزار سیستم POS تجهیزات لازم را برای انجام پرداخت ها با هزینه کمتر و انعطاف بیشتر فراهم می کند. برای انتخاب این برنامه ها، می توانید اپلیکیشن POS مناسب گوشی اندرویدی خود را متناسب با بودجه خود خریداری و تغییر دهید.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا سریعتر اخبار داغ فناوری اطلاعات را دریافت کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش Camapress، بسیاری از نرم افزارهای کارت خوان اندروید، مدیریت یکپارچه و قابل اعتماد حساب را ارائه می دهند. در واقع این برنامه ها نسبت به نرم افزارهای متن باز دارای اشکال کمتر و امکانات بیشتری هستند. در این قسمت به معرفی بهترین گزینه ها برای نرم افزار اندروید POS می پردازیم.

نرم افزار کارت خوان - Camapress

۱. نرم افزار Toast POS

این برنامه اندروید یکی از بهترین گزینه ها برای گوشی و تبلت است. این پلتفرم مبتنی بر ابر به شما امکان می دهد فرآیندهای مختلف را مدیریت کنید. با این برنامه می توانید عملکردهایی مانند CRM، گزارش اولیه، پردازش کارت اعتباری، سفارش آنلاین، مدیریت نیروی کار و موجودی را مدیریت کنید.

علاوه بر این، Toast POS با برنامه های شخص ثالث برای کنترل یکپارچه داده ها ادغام می شود. ویژگی هایی مانند تغییرات منو، تنظیمات منو و قیمت گذاری به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی محصولات را انتخاب کنند. قابلیت «پرداخت در میز» نیز فرآیند پرداخت را از طریق این ابزار ساده کرده و مشتریان می توانند رسید خود را از طریق ایمیل دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:

۲. نرم افزار Lightspeed Retail

این پلتفرم کارت خوان اندروید مبتنی بر ابر است و در هر زمانی می توان از آن در هر دستگاهی استفاده کرد. فروشگاه ها و مشاغل مختلف صرف نظر از اندازه می توانند از این نرم افزار کارت خوان اندرویدی برای بهینه سازی فرآیندهای تجاری خود استفاده کنند.

مدیریت موجودی و مشتری، پردازش سریع تراکنش ها، تجزیه و تحلیل عمیق فرآیند کسب و کار، و پشتیبانی چند فروشگاهی ویژگی هایی هستند که Lightspeed Retail را به یک ابزار عالی تبدیل می کنند.

نرم افزار کارت خوان - Camapress

۳. نرم افزار KORONA

نرم افزار کارت خوان اندروید کورونا برای هر کسب و کاری با اندازه ای مناسب است. امکانات ارائه شده توسط اپلیکیشن Corona کامل و قابل انعطاف است. این ابزار مبتنی بر ابر، اتوماسیون فرآیند را قادر می‌سازد تا فرآیند سفارش را سرعت بخشد و مدیریت موجودی و انبار را تسهیل کند. علاوه بر این گزارش های ارائه شده توسط این برنامه کاملا موثر طراحی شده اند تا بتوانید بازده سرمایه خود را محاسبه کنید. علاوه بر این، با استفاده از این ابزار می توانید ببینید که کدام محصولات در نرخ گردش مالی عملکرد خوبی دارند و کل درآمد خود را با کل سود خود مقایسه کنید.

نرم افزار کارت خوان - Camapress

۴. نرم افزار AB POS

نرم افزار Pose AB ابزاری کامل برای انجام انواع فرآیندهای حسابداری کار می باشد. این نرم افزار به کاربران امکان مدیریت موجودی، سفارشات، پیگیری به روز رسانی ها، گزارش های دقیق و موارد دیگر را می دهد. این اپلیکیشن مبتنی بر فضای ابری را می توان از هر دستگاهی با مرورگر استفاده کرد و به وضوح می توانید تمام فرآیندهای پرداخت کسب و کار خود را مشاهده کنید.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: