من “مستحق ترین” رئیس جمهور هستم


جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ، در حالی که دوشنبه شب برای سفر به کتاب در میسولا ، مونتانا توقف داشت ، در مورد آینده 2020 صحبت کرد و گفت که معتقد است “شایسته ترین شخص” برای ریاست جمهوری است ، زیرا نتایج آن در دو ماه آینده اعلام می شود. و اعتراف می کند که او “ماشین گاف” است.

بایدن در تشویق در دانشگاه مونتانا گفت: “من با شما صادق هستم. من فکر می کنم من شایسته ترین فرد در کشور برای ریاست جمهوری هستم.” “مسائلی که ما امروز به عنوان یک ملت با آن روبرو هستیم ، مسائلی است که در فرمان من قرار دارد و تمام زندگی خود را بر روی آنها کار کرده ام.”

“هیچ کس نمی تواند خود را نامزد کند مگر اینکه معتقد باشد که شایستگی انجام این کار را دارد. من این را در تمام زندگی خود انجام داده ام و مهمترین مسائل مربوط به وضعیت طبقه متوسط ​​و سیاست خارجی ما مواردی است که من دارم – حتی منتقدان او اعتراف می کند ، شاید من درست نگویم اما اطلاعات زیادی در مورد آن دارم. “

بایدن می گوید که خانواده او اکنون باید به عنوان “واحد” تصمیم بگیرند که آیا آماده هستند یا خیر – زمان تصمیم گیری را از شش هفته تا دو ماه آینده تعیین می کنند.

“من دو نوه خردسال دارم که پسرم از من جا مانده است که مرا دوست دارد و مرا دوست دارد و همچنین مرا می خواهد. من می خواهم آنجا باشم تا از آنها مراقبت کنم ، بنابراین باید به این فکر کنیم که آیا این کاری است که همه ما می توانیم انجام دهیم خانواده ، “او گفت. ما قرار است در شش هفته آینده تا دو ماه آینده این تصمیم را بگیریم و این اساس این تصمیم است. “

گرداننده آن ، بروس فایلر ، به برخی از تعهدات احتمالی کمپین بایدن اشاره کرد و گفت: “او خیلی پیر است. او امضا کرد ، یک لایحه جنایی اعلام کرد. او در جریان محاکمه در آنیتا هیل رئیس کمیته قضایی بود و بیرون آمد. در دوران Me Too.. 1.5 میلیون دلار دیگر آن را کاهش نمی دهد ، شما به 100 میلیون دلار نیاز دارید. چه کسی می خواهد تا دو سال آینده ساعت 6 صبح بیدار شود و مورد توهین رئیس جمهور ایالات متحده قرار گیرد؟ .. شما یک ماشین گاف هستید. من می توانم ادامه دهم. کدام یک از شما ترسناک ترین است؟ “

بایدن قبل از اقدام برای حفظ برخی از افراد وابسته احتمالی گفت: “هیچکدام از آنها”.

او گفت: “من یک ماشین گاف هستم ، اما خدای من ، در مقایسه با مردی که نمی تواند حقیقت را بگوید ، شگفت انگیز است.” “من آماده قضاوت در مورد همه اینها هستم. س isال این است که ما چه ملتی را باید انجام دهیم؟ چه کار خواهیم کرد؟ ما کی هستیم؟”

او گفت: “فرار کنم یا نشود ، هرکس بدود ، گردنم را می شکند تا مطمئن شوم که آنها پیروز می شوند.” ما نمی توانیم چهار سال دیگر وقت داشته باشیم. “

بایدن در اوایل شب ، چندین مورد از جرایم انتخاباتی خود در انتخابات ریاست جمهوری در سال 1988 ، از جمله اتهامات مربوط به تقلب در دوران دبیرستان را مورد بحث قرار داد.

بایدن گفت: “همه چیز در لباسشویی بیرون آمد – من هرگز تقلب نکردم ، هرگز آن را انجام ندادم – و همه اینها ثابت کرد که هرگز اتفاق نیفتاده است.”

با این حال ، در سال 1987 ، بایدن اعتراف کرد که برخی از مقالات دانشکده حقوق را سرقت کرده است.

Wire-CNN
™ & © 2018 Cable News Network، Inc.، Time Time Warner Company. همه حقوق محفوظ است.دیدگاهتان را بنویسید