ناظم غیرآمریکایی مورد نیاز برای / r / nutrition: تغذیه


بیایید برسیم. ما واقعاً به تعدیل کننده های بیشتری نیاز داریم ، به ویژه کسانی که خارج از آمریکا هستند ، بنابراین زیرمجموعه ها دائماً به آنها کمک می کنند. ما می خواهیم برخی از کاربران با تجربه Reddit را که علاقه ای به تغذیه و تمایل به کمک به مدیریت / تغذیه دارند ، به عنوان فضایی دانشگاهی برای بحث تغذیه آموزنده اضافه کنیم.

این همان چیزی است که ما از متقاضی به دنبال آن هستیم. لطفاً برنامه را به modmail ارسال کنید.

  1. تجربه modding در Reddit عالی است ، اما لازم نیست. همینطور برای داشتن تجربه کمی در زمینه برنامه نویسی. اگر سایر اشتراک ها را تغییر داده اید و آیا تجربیات مرتبط مانند تعدیل دیگر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب پشتی و غیره دارید ، به ما اطلاع دهید.

  2. Mod همیشه باید یک کاربر Reddit باشد. حالت ایده آل کسی است که چندین بار در روز وارد Reddit می شود ، می تواند در هنگام ورود به سیستم برای رفع مشکلات تعدیل کننده وقت بگذارد و پیش بینی می کند که در آینده نیز به این کار ادامه خواهد داد.

  3. شما باید یک بازیکن تیم باشید که مراحل و روش های زیر را از جمله استفاده از کانال های ارتباطی دنبال می کند تا ما در همان صفحه باقی بمانیم و دیدگاهی یکپارچه و سازگار ارائه دهیم که تغذیه و کاربران کلیدی آن را در اولویت قرار می دهد.

  4. شما باید فردی باشید که بتواند قوانین را راحت اجرا کند و بتواند بدون تسلیم شدن ، از دست دادن صبر یا تسلیم شدن ، بازخوردهای خشن / انتقادی از غریبه ها در اینترنت دریافت کند.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً آن را به ناظر ارسال کنید یادداشت هایی که همه موارد بالا را لمس می کند (لطفاً از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.

به دنبال یک پست قانون هستید که معمولاً چسبیده است؟ برو اینجا!

دیدگاهتان را بنویسید