نحوه دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی از بانک مهر ایران


بانک مهر ایران به کسانی که شرایط لازم برای خرید کالا را دارند، ۱۰۰ میلیون تومان وام می پردازد. این وام در قالب طرح «کارت کالا» بازپرداخت می شود.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا به سرعت اخبار داغ وام بانکی را دریافت کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش کمپرس، کسانی که می خواهند ۱۰۰ میلیون تومان از بانک ایرانی وام بگیرند باید در یکی از شعب این مجتمع پس انداز کرز الحسنه داشته باشند. این یک وام خوب است و تنها ۴٪ از پرداخت سالانه را پرداخت می کند. مدت بازپرداخت وام توسط گیرنده تعیین می شود و می تواند تا ۲۴ ماه ادامه یابد. مشتریانی که این خدمات را از بانک مهر ایران دریافت کرده اند تنها می توانند از فروشگاه های طرف این قرارداد خرید کنند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

مبلغ بازپرداخت وام ۴ میلیون و ۳۴۲ هزار و ۴۹۲ هزار تومان است. کل سود این تسهیلات ۴ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۸۱۳ تومان، کل مبلغ وام و سود ۱۰۵ میلیون و ۲۷۹ هزار و ۸۱۳ تومان خواهد بود.

عملکرد سالانه عملیاتی بانک مهر ایران

بانک مهر ایران برای ترویج شریعت، فرهنگ قرض الحسنه و احیای پایه های اقتصاد اسلامی تأسیس شد و در حال حاضر روی این موضوعات کار می کند. این مجموعه تا سال گذشته به نسبت کل مطالبات توزیع می شد و کفایت سرمایه شبکه بانکی خوب بود. بانک مهر ایران تاکنون توانسته است بسیاری از تسهیلات و وام های کرز الحسنه را به مشتریان مجاز خود بازپرداخت کند.

سومین بانک بزرگ اسلامی جهان با دریافت جایزه نخبگان جهان اسلام در سال ۲۰۱۹، افتخار بانک قرض الحسن مهر ایران است که در سال ۲۰۱۸ رهبری ایران را بر عهده دارد. مدیرعامل این بانک برنده جایزه نخبگان اقتصاد جهان اسلام نیز شده است.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: بانک قرض الحسنه مهر ایران

برای دسترسی سریعتر: