نرخ دلار در ۱۱ شهریور در محدوده ۱۴۰۱ کاهش یافت.


دلار به طور مداوم در کانال ۲۹۰۰۰ دلاری در نوسان است، اما نتوانسته این کانال را به مرزهای قیمتی بالاتر یا پایین تر برساند. در حال حاضر نرخ دلار آمریکا با ۰.۵۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به مرز بالای ۲۹ هزار و ۱۸۰ تومان رسیده است. این در حالی است که نرخ دلار آمریکا در بازار نسبت به دیروز ۱.۴۷ درصد افزایش داشته و بین ۲۷ هزار و ۳۹۲ تومان است.

برای اطلاع از اخبار سریعتر بازار فارکس اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش خبرگزاری «کاماپرس»، برخی از فعالان و کارشناسان بازار ارز بر این باورند که اخبار سیاسی مختلف باعث نوسانات دلار آمریکا شده است. البته دامنه نوسانات این ارز نسبت به چند روز گذشته کاهش یافته است. به گفته جمعی از اهالی بازار ارز، افزایش احتیاط در این بازار و کاهش سطح هیجانی معاملات مشاهده می شود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

توضیحات فنی در مورد آینده دلار

در آینده در صورت کاهش ارزش دلار آمریکا، احتمال کاهش تا سطح ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان وجود دارد. این در حالی است که اگر اخبار یا محرک ها دلار را بالا ببرد و ارز از سد مقاومتی ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومانی عبور کند، احتمال افزایش قیمت دلار کمتر از حد انتظار خواهد بود. دلار ظهر دیروز به ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان رسید، اما بلافاصله خریداران بیشتری وارد بازار شدند و دوباره ارز پرطرفدار را بالا بردند.

مانند دلار، پوند و یورو امروز صعودی بودند. قیمت پوند نسبت به روز گذشته با ۰.۲ درصد افزایش به ۳۴ هزار و ۷۹۰ تومان رسید. همچنین نرخ یورو نیز با ۰.۲ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به ۲۹ هزار و ۱۳۰ تومان رسید.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: