نرخ سکه ۱۵ میلیونی رد شد + قیمت طلا ۲۵ مهر


قیمت طلا امروز با ۰.۴۴ درصد کاهش نسبت به دیروز به یک میلیون و ۳۴۸ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت سکه نیز با ۸ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته بین ۱۵ میلیون تا ۶۶ هزار تومان معامله شد.

برای اطلاع از اخبار داغ بازار طلا و سکه، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

کماپرس خاطرنشان کرد: افزایش امروز قیمت اونس و تقویت دلار آمریکا در روز گذشته به رونق طلا و سکه کمک کرد. قیمت هر اونس امروز با ۰.۷۳ درصد افزایش نسبت به دو روز گذشته به ۱۶۵۷ دلار رسید. امروز قیمت اونس به دلیل ثبات نرخ دلار آمریکا افزایش یافت. اما افزایش قیمت این فلز گرانبها چندان زیاد نبود و به گفته کارشناسان، احتمال افزایش مجدد نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا شرایط فوق را ایجاد کرد و قیمت اونس را اندکی افزایش داد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

در صورت افزایش مجدد دلار، قیمت سکه به ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تغییر می کند. این خط مقاومت قوی برای معامله گران سکه مهم است.

دلیل افزایش جزئی قیمت سکه چیست؟

نرخ نیم سکه امروز با ۱۵ هزار افزایش نسبت به روز گذشته به مرز ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت ربع سکه با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ۵ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان رسید. اما نرخ سکه گرمی نسبت به روز گذشته بدون تغییر باقی ماند و با نرخ ۳ میلیون و ۶۰ هزار تومان معامله شد.

برخی معتقدند این حباب فلز گرانبها یکی از دلایلی است که قیمت سکه قادر به حرکت به محدوده قیمتی بالاتر نیست. به همین دلیل فعالان و معامله گران بازار سکه در خرید خود محتاط هستند و توجهی به افزایش جزئی قیمت این فلز گرانبها ندارند.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: