نقاط حادثه خیز بیله سوار باید ترمیم شوند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مهناز دوالی بعدازظهر یکشنبه در شورای ترافیک این شهرستان بیل سوار وی گفت: نقاط حادثه خیز شهر بیل سوار این موضوع باید فوراً توسط نمایندگان مجاز حل شود تا از حوادث رانندگی جلوگیری شود.

وی در ادامه گفت: راه ارتباطی یکی از زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذار است که در صورت کمبود در این زمینه توسعه منطقه به خطر می افتد.

معاون برنامه ریزی استاندار بیل سوار وزارت حمل و نقل و ارتباطات با اشاره به اینکه مسئولیت اصلی این موضوع بر عهده وزارت حمل و نقل و ارتباطات است، تاکید کرد: نظارت بر علائم راه، خط کشی خیابان ها و خروجی ها، حفظ سرعت مجاز و خط کشی و اصلاح نقاط حادثه خیز باید انجام شود. به عنوان اولویت در برنامه گنجانده شده است. ..

دولت در خصوص نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی بر ساماندهی سرویس مدارس تاکید کرد: با توجه به اینکه مدارس در آستانه افتتاح هستند، لازم است تمهیدات لازم برای ساماندهی سرویس مدارس انجام شود.

وی همچنین با اشاره به ساماندهی وانت های میوه فروشی در پایتخت هشدار داد: مدیریت شهری و راهداری باید اقدامات قابل توجهی را برای جلوگیری از ترافیک در ادارات، بانک ها و خیابان ها انجام دهند.