نمایشگاه مهارت های مدیریت شهری به نفع نخبگان است


به گزارش گروه شهر خبرگزاری فارس، علی هازاریان درباره برگزاری نمایشگاه خواهرخوانده و ظرفیت مدیریت شهری تهران اظهار داشت: مدیریت شهری تهران با برپایی این نمایشگاه اقدامات انجام شده را برای مردم و مردم افشا می کند.

نماینده مردم تهران در شورای اسلامی با اشاره به تشکیل شوراهای تخصصی در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: این شوراهای تخصصی فرصت و مکانی برای تبادل نظر هستند.

وی همچنین گفت: با برپایی این نمایشگاه مردم با فعالیت ها آشنا می شوند اما این همه ماجرا نیست چرا که نمایشگاه زمینه اشتغال نخبگان را فراهم می کند و از این طریق خدمات بهتری به شهر و شهروندان ارائه می دهد.

خزریان با بیان اینکه اصل برپایی و کارکرد نمایشگاه درست است، گفت: اما باید تلاش کنیم که نمایشگاه در سال های آینده به فعالیت عادی تبدیل نشود.

وی در ادامه بیان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه باید مورد توجه قرار گیرد و مراقبت شود که نمایشگاه در سال های آینده به نمایش تبدیل نشود.

نمایشگاه خواهر شهرها و نمایشگاه توانمندی مدیریت شهر تهران در روزهای ۱۰ الی ۱۹ و ۱۲ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های شهر تهران واقع در بوستان نبرشا برگزار می شود. .

انتهای پیام/




این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید