نمایندگان ولی فقیه در سازمان بهترین مشاور و یاور برای حفاظت و کمک به مدیران هستند.


به گزارش خبرگزاری فارس ارومیه، عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی این سخنان را در دیدار با نمایندگان نهاد ولی فقیه در استانداری این استان بیان کرد. در مراسم یادبود جان باختگان نماز جمعه ارومیه، هفت تیر: این نشست با مشارکت قوه قضائیه برگزار می شود و مایه دلگرمی و امیدواری دستگاه قضایی کشور خواهد بود. .

عتباتی با تاکید بر لزوم تقویت ارتباط و تعامل با دستگاه های اجرایی، دولتی و نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: برخی از آسیب های جامعه برای مردم ناخوشایند است و ظرفیت روحانیت می تواند این آسیب ها را کاهش دهد. در مجتمع آموزشی

عتباتی با اشاره به هسته اصلی جهاد رسولان و صلح طلبان، گفت: این هسته ها و حواریون مناسب ترین فضا برای روحانیت است، زیرا روحانیت جایگاه ویژه ای در بین مردم دارد و می تواند بسیاری از اختلافات را به صورت مسالمت آمیز حل کند.

از توانایی راهبان در ترویج این الگو می توان به راحتی در بحث سبک زندگی اسلامی استفاده کرد.

عتباتی بیشتر اعتماد عمومی را تضعیف کرد و فساد اداری سوزان را برجسته کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری فقط می تواند توضیح دهد و در جایگاه های ارزشمند مدیران شرکت کند تا نحوه حرکت و اجرای صحیح قانون را توضیح دهند. پیشگیری، پیشگیری

عتباتی افزود: یک مدیر باید در سایه نظام مقدس و روحیه مقتول مقید باشد و در انجام وظایف خود به درستی و شایسته عمل کند.

رئیس کل دادگستری aimag افزود: دولت و مردم برای رهبران خود هزینه می کنند، تلاش سازنده و سخت کوش می کنند و مردم به هیچ وجه بی توجهی و بی توجهی را نمی پذیرند و حمایت و کمک شایسته از آنها می کنند.

رئیس شورای قضایی آیماگ با تاکید بر نقش بی بدیل پیشوایان دینی در میانجیگری و میانجیگری قوه قضائیه خاطرنشان کرد: این آرامش مرهون صمیمیت و برکات معنوی راهبان بود.

دکتر سید مهدی قریشی، سخنگوی حجت الاسلام والمسلمین و امام جمعه ارومیه نیز در این نشست گفت: . .

دکتر قریشی ادامه داد: قوه قضائیه از طریق نهاد نمایندگی ولی فقیه در انتقال مطالبات و مطالبات مردم به قوه قضائیه و به نوعی مطالبه گری نقش بسزایی دارد. باب فتحی. این رابطه باید گسترش یابد تا اطمینان حاصل شود که اکثریت متولیان سازماندهی شده و با نهادهای حاکمیتی ولایت فقیه مرتبط هستند.

در این دیدار هر یک از نمایندگان مقام معظم رهبری به بیان دغدغه های خود پرداختند و دکتر عتباتی نیز به سخنان آنها گوش فرا داد و قول مساعدت و همکاری برای رفع این مشکلات را داد.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول پیشنهاد دهید