«ننوشتن قیمت» بزرگترین تخلف صنفی در بدره است


فتاحی رئیس جهاد کشاورزی بدره امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: کار نظارت بر سطح بازار شهرستان با گشت های مشترک برای تنظیم بازار به صورت موثر و نامحسوس است. کار در دو شیفت در روزهای تعطیل و تیم های بازرسی این حوزه نیز در صورت تخلف از تشکل های صنفی بازدید کننده برخورد قانونی خواهند کرد.

وی در ادامه گفت: تیم های بازرسی از اصناف، صنعت، معدن، تجارت، اداری، جهاد کشاورزی و بسیج سلامت با تشکیل چند تیم مجزا از هر قسمت خاص از اتحادیه بازدید خواهند کرد.

رئیس اداره جهاد کشاورزی ادامه داد: برای جلوگیری از عرضه آرد خارج از شبکه، تعداد آرد و مدت زمان ماندگاری آن با توجه به تعداد کیسه های آرد در کارخانه های نانوایی چند بار در ماه تعیین می شود. ورودی و خروجی متناسب است، در این ماه فقط ۱ جریمه به دلیل خالی نبودن کیف تعلق گرفت.

فتاحی در ادامه گفت: در ابتدای ماه ۴ مورد از دلالان گوشت وجود داشت که گوشت قرمز را افزایش دادند، جریمه شدند و قیمت ها به روال عادی برگشت.

مدیر جهاد کشاورزی بدره افزود: قیمت حبوبات در ماه جاری ۳ درصد افزایش داشته است اما خارج از پادای فروشنده افزایش قیمتی نداشته است.

وی همچنین گفت: مهمترین تخلف در بازار شهر قیمت ننویسی است که در این ماه میوه فروشی ۱ و ۳ مغازه تخلف کرد و جریمه شد.

فتاحی یادآور شد: از نظر شبکه توزیع کالاها به سرعت توزیع می شود و به وفور در بازار موجود است که در این صورت مشکلی وجود ندارد.

لازم به توضیح است: در صورت وقوع تخلف در هنگام تشکیل پرونده توسط اتحادیه صنفی؛ تحریم دولت شهرستان دره شهر برای انجام اقدامات لازم استناد شد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بدره گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اطلاعات خود را به صنعت، معدن، تجارت ۱۲۴ و دولت ۱۳۵ ارسال می کنند و این موارد رفع می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید