نوار تغذیه JSHealth من بالاخره رسید!


وعده های غذایی روزانه همیشه در خط مقدم پروتکل مراقبت از خودم قرار دارند. من معتقدم که سه وعده غذایی اصلی و 1 تا 2 میان وعده در روز می خورم. این به ثابت نگه داشتن سطح قند خون کمک می کند ، که به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس کمبود غذا جلوگیری می کند و می تواند هوس بیش از حد قند را کاهش دهد.

اغلب اوقات ، ممکن است وقتی مشغول کار هستیم یا در حال حرکت هستیم ، میان وعده های ناسالم دریافت کنیم و به چیزهای ساده و سرگرم کننده نیاز داشته باشیم. به همین دلیل است که من توصیه می کنم یک نوار تغذیه داشته باشید که حاوی موادی است که می توانید به آنها اعتماد کنید. با این حال ، من واقعاً برای یافتن نواری که به اندازه کافی قند کمی داشته باشد ، به علاوه پروتئین و فیبر به اندازه کافی برای حمایت از سطح قند خون و احساس سیری … تلاش کردم … من فکر می کنم همیشه باید در مورد چیزی ، چه شیرین کننده های مصنوعی ، چه قند و چه طعم ، سازش کنم.

بنابراین به طور طبیعی من یک سفر 18 ماهه برای ایجاد یک نوار با تمام معیارهای مهم – که BAR HIGH را تنظیم می کند – انجام دادم! من واقعاً از پخش این میله های پروتئینی امتناع می کنم مگر اینکه احساس کنم بهترین میله ها هستند. ما همچنین می خواستیم آنها را با برخی از مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه خود مانند کلاژن و پروبیوتیک ها قرار دهیم تا انواع میله هایی داشته باشند که نتایج سلامتی را نیز ارائه دهند!

من بسیار هیجان زده هستم که سرانجام نتیجه نهایی را آشکار می کنم … 3 JSHealth متعادل متعادل از Nourish Bars! آنها با غذاهای کامل ساخته شده و با پروتئین های گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر تزریق می شوند. هر Nourish Bar با ترکیبات واقعی و بدون شکر یا افزودنی های مخفی فرموله شده است و دارای پروفایل درشت مغذی با پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح متعادل قند خون است.

در 3 نوع طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی منحصر به فردی دارند. PS سخت است که مورد علاقه خود را بازی کنید زیرا من واقعاً هر کدام را دوست دارم ، اما اگر مجبور بودم انتخاب کنم … من نمی توانم ادویه دارچین را کنار بگذارم!

نوار زیبایی Nourish + Glow لوبیا کره بادام زمینی

همراه با پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر برای تغذیه بدن و همچنین پاک ترین و خالص ترین منبع کلاژن دریایی موجود برای حمایت از پوست سالم و درخشندگی شما! گندم سیاه فعال طعم دلپذیری به این نوار بر پایه کره بادام زمینی می بخشد.

پروتئین نوار + تغذیه – تراشه دو عددی

بدن خود را با ترکیبی از پروتئین ، پروبیوتیک ها و فیبر شکلات پر کنید که برای تغذیه و افزایش روز شما طراحی شده است! نوک کاکائو طعم دلپذیری به این نوار چوبی منحط می بخشد.

نوار پروتئین تغذیه + گوارشی – ادویه دارچین

زندگی خود را با یک میله دوستدار روده پر از گوارش که از پروبیوتیک ها و فیبر و همچنین پروتئین گیاهی مغذی پشتیبانی می کند ، احساس کنید. دارچین طعم دلپذیری را به همراه سطح قند خون سالم اضافه می کند.

می توانید با مزایای شبکه Nourish Bar بیشتر آشنا شوید اینجا. نمی توانم منتظر بمانم تا از بهترین بار دنیا لذت ببرید (ما اینطور فکر می کنیم!).

جس x عزیز

دیدگاهتان را بنویسید