نگاهی به ساعت جدید رونالدو


کریستیانو رونالدو با اعلام پایان قراردادش با منچستریونایتد، از ساعت جدیدی با طراحی منحصر به فرد رونمایی کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ ورزشی اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش خبرگزاری کامپرس، ساعتی قبل از اینکه باشگاه جدایی رونالدو از اولدترافورد را تایید کند، او با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود از همکاری با کمپانی ساعت سازی و در صفحه اینستاگرام خود درباره آخرین ساعت جیکوب خبر داد. بهترین ضربه سر این موضوع در بازی رئال مادرید مقابل منچستریونایتد مشخص شد.

اتفاقاً در مصاحبه ای که رونالدو قبل از ترک تیم داشت، تحت فشار قرار گرفت تا او را از باشگاه اخراج کند و پس از مرگ پسرش، باشگاه با او برخورد دلسوزانه کرد، همکاری نکرد و اهمیتی نداد. بی احترامی گلیزرها به باشگاه و اریک تنهاچ.

البته مدت کوتاهی پس از این مصاحبه، منچستریونایتد با توافق دوجانبه از جدایی رونالدو خبر داد و برای رونالدو آرزوی موفقیت کرد و گفت رونالدو همیشه مورد علاقه باشگاه و هواداران خواهد بود.

ساعتی قبل از قطعی شدن و اعلام جدایی رونالدو از منچستریونایتد، وی در صفحه اینستاگرام خود از همکاری با برند ساعت سازی Jacob خبر داد. او همچنین ساعت مچی جدیدی را که توسط این برند طراحی و تولید شده است، معرفی کرد. این مدل ساعت یکی از معروف ترین گل های او در لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۳ است که با پرش و تکان دادن توپ موفق به گلزنی شد. او در این دیدار پیراهن شماره ۷ را بر تن کرده و در خط حمله رئال مادرید مقابل منچستریونایتد قرار دارد.

پس از مصاحبه رونالدو، به او دستور داده شد که از کمپ تمرینی کارینگتون بازدید کند و او در کنفرانس مطبوعاتی پیش از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت که ضد گلوله است و پشیمان نیست. او همچنین گفت که هر وقت بخواهد صحبت می کند و برایش مهم نیست که دیگران در مورد او چه فکری می کنند. در این نشست خبری نکته قابل توجه این است که رونالدو ساعت جنجالی را به دست داشت و مقابل خبرنگاران حاضر شد.

ساعت جدید رونالدو چیست؟ چقدر؟

به گزارش سایت جیکوب، ساعت جدید رونالدو حدود ۴ میلیارد تومان ارزش گذاری شده است. قطر این ساعت ۱۴.۲۵ میلی متر و ارتفاع آن ۵.۹۰ میلی متر است. در ساخت این ساعت از رزگلد ۱۸ عیار استفاده شده است و جنس قاب آن از رزگلد ۱۸ عیار پرداخت شده است.

تاج این ساعت دارای قاب رزگلد ۱۸ عیار با لوله آلومینیومی قرمز است. شیشه ساعت که اخیراً رونمایی شده است از یاقوت کبود ضد انعکاس ساخته شده است و تصویر رونالدو را بر روی صفحه ساعت طلایی چاپ کرده است. بند آن از کوردورا مشکی با آستر قرمز ساخته شده است و سگک آن دارای سنجاق رزگلد ۱۸ عیار است. شایان ذکر است که این ساعت رونالدو که خبرساز شد و جنجال به پا کرد تا عمق ۵۰ متری نیز در برابر آب مقاوم است.

Jacob & Co یک برند آمریکایی است که در سال ۱۹۸۶ توسط Jacob Arabo تاسیس شد. محبوبیت این برند به دلیل تولید ساعت های عجیب و غریب و جواهرات گران قیمت است. از آنجایی که این برند محصولات خود را به صورت کمیاب و انحصاری تولید می کند، ساعت های این برند در بازار رایج نیستند.

برند جیکوب در سال های اخیر توسط بسیاری از ورزشکاران مشهور مانند لیونل مسی، کانر مک گرگور، خبیب و لوئیس فیگو تبلیغ شده است. این برند همچنین با سوپریم و بوگاتی در طراحی های خاص ساعت همکاری کرده است.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: