هر آنچه باید درباره هتل مهر بدانید


صنعت هتلداری دارای نکات ظریف و پیچیدگی های بسیاری است. به همین دلیل است که آموزش فنون و مهارت های هتلداری به بخش مهمی از این صنعت تبدیل شده است.

مجموعه مشاوره و آموزش هتل مهر با هدف کار برای ارتقای سطح دانش و مهارت مدیران و کارکنان شاخه های مختلف صنعت هتلداری و ارائه مشاوره به سرمایه گذاران این صنعت آغاز شده است.

کماپرس در ادامه به معرفی این مجموعه و خدمات آن می پردازد؛

هدف اصلی مجموعه هتل مهر آموزش، مشاوره، مدیریت، تامین تجهیزات و امکانات برای کارکنان هتل ها، رستوران ها، مجتمع های پذیرایی و گردشگری می باشد.

این گروه همچنین می تواند به عنوان نماینده سرمایه گذار بر کل فرآیند طراحی و ساخت هتل نظارت داشته باشد. این کنترل برای افزایش کیفیت و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه طراحی شده است.

مشاوره هتل های مهر در خصوص مدیریت واحدهای اقامتی در مجموعه های گردشگری و هتلداری و اجرای قوانین، مقررات و استانداردهای لازم. آنها کنترل فرآیند را با تهیه چک لیست های عملیاتی ویژه برای بخش های مختلف هتل ها و مجتمع های توریستی تسهیل می کنند. از دیگر خدمات مجموعه هتل مهر می توان به تغییر ساختار هتل ها و ساختمان های مسکونی، ارزیابی عملکرد و نظارت دوره ای اشاره کرد.

هتل مهر کاماپرس

در این سایت مرکز آموزشی مجموعه ای جامع از مهارت ها و فرآیندهای قابل اجرا در یک هتل یا اقامتگاه به صورت دسته بندی شده در اختیار کاربران قرار گرفته است. پذیرایی، تشریفات، پذیرایی، امکانات هتل، مدیریت اتاق، رزرواسیون، بازاریابی، فروش، مدیریت و غیره از حوزه های تخصصی این سایت می باشد.

برخی از شرکت های فعال در زمینه ساخت تجهیزات و خدمات هتلداری به معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات خود در سایت هتل مهر می پردازند. از جمله ویرا حافظ، بانی لند، گروه صنعتی MTKO، زمان پرداز شیراز و شریف صنعت پارس هستند.

این سایت اطلاعات مفیدی در مورد بخش های مختلف صنعت هتلداری در قالب کتاب های الکترونیکی، مقالات ویژه و فیلم های آموزشی در اختیار کاربران قرار می دهد.

فعالان صنعت هتلداری می توانند با عضویت در باشگاه هتلداران، بخشی از سایت مجتمع هتلی مهر، نظرات و تجربیات خود را با یکدیگر در میان بگذارند. در قسمتی دیگر از سایت اطلاعاتی درباره آخرین رویدادها و نمایشگاه های صنعت گردشگری، جدیدترین کتاب ها و نشریات مرتبط منتشر شده است.

دفتر مرکزی این مجموعه در شیراز واقع شده است. سایت هتل مهر دارای نشان اعتماد الکترونیکی است.

برای آشنایی بیشتر با خدمات گروه مشاوره و آموزش مهمانداری مهر، به وب سایت و شبکه های اجتماعی آن سر بزنید.

نویسنده: افروز العباسیان