هر آنچه باید درباره چاپ ایران باستان بدانید


شرکت چاپ و تبلیغات ایران کوهن تمامی خدمات چاپ را به صورت حضوری و آنلاین به مشتریان خود ارائه می دهد. سفارشی سازی سفارشات، تحویل فوری محصولات چاپی، سفارشات چاپی کم گردش و مکانیزه شدن تمامی مراحل خدماتی است که ایران کوهن به مشتریان خود ارائه می دهد.

کماپرس در ادامه به معرفی شرکت چاپ ایران کوه و خدمات آن می پردازد.

*ایران کن فعالیت خود را از سال ۱۳۷۳ به سرپرستی محمد اسماعیل کن آغاز کرد. ایران قدیم در زمینی به مساحت ۹۰۰ متر مربع واقع شده است و هر قسمت به فعالیت خاصی در زمینه چاپ اختصاص دارد.

* شرکت ایران کوهن مجهز به دستگاه های چاپ افست و چاپ دیجیتال بوده و طیف وسیعی از محصولات و خدمات را ارائه می دهد. این خدمات شامل چاپ دیجیتال تک برگی، چاپ دیجیتال چند صفحه ای، چاپ دیجیتال چند کپی، لمینت و سالن اکو، هدایای تبلیغاتی، چاپ افست، رایت سی دی و دی وی دی می باشد.

*در لیست مشتریان کوهن ایرانی ارائه شده در وب سایت، می توانید شرکت های آشنای مانند اسنپ، الیت، فیلمو، نوین چرم، آبی، شهرداری تهران، بانک گردشگری، بانک خاورمیانه و دیجی کالا را مشاهده کنید.

چاپ صندلی-کاماپرس

*مقالات و فیلم های آموزشی مختلف مرتبط با چاپ در قسمت وبلاگ سایت ایران قدیم قرار داده شده است.

* دفتر مرکزی ایران قدیم در تهران است. مشتریان می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با مشاوران ایران کوهن تماس بگیرند. ایمیل، لینکدین، اینستاگرام، تلگرام و توییتر از دیگر پل های ارتباطی با مشتریان ایرانی سابق هستند.

نویسنده: رضوان شریف فلو

انتهای پیام

مربوط به: ایران باستان

برای دسترسی سریعتر: