هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها در حاشیه رودخانه ها بایستید


هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها در حاشیه رودخانه ها بایستید

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از هشدار نارنجی برای استان خبر داد و گفت: از مردم درخواست می شود در حاشیه رودخانه قرار نگیرند زیرا ممکن است سطح آب رودخانه افزایش یابد.

خبر دادن گلو به گزارش ایسنا، حامد یزدی مهر بعدازظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هشدار نارنجی برای فعالیت سامانه بارشی- روانابی در استان تهران و همچنین وزش باد شدید، افزایش گرد و غبار و نفوذ گرد و غبار صادر شده است، گفت: پیش بینی سازمان هواشناسی “براساس اخبار تهران” بر اساس اخبار، از روز چهارشنبه ۱۴ مرداد لغایت جمعه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ سطح آب رودخانه در استان تهران بالا می رود، معابر سیلابی می شوند و احتمال طغیان خندق ها وجود دارد.

وی در ادامه گفت: در مناطق کوهستانی به ویژه شمال منطقه بارش باران، رعد و برق، تگرگ و باران پیش بینی می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با توصیه به عدم توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها، افزود: از همه شهروندان می‌خواهیم از کوه‌نوردی خودداری کرده و در هنگام رانندگی در داخل و خارج از شهر مراقب باشند.

وی همچنین نسبت به تردد عشایر، پاکسازی پل ها و جاده ها و رعد و برق هشدار داد و گفت: شهروندان نسبت به وزش باد، گرد و غبار، گرد و غبار، طوفان گرد و غبار و گرد و خاک و هوای سرد هشدار می دهیم. و نواحی جنوبی استان تهران با کاهش آن در نیمه غربی مراقب باشید در اطراف درختان و ساختمان های نیمه کاره پارک یا پارک نکنید.

یزدی مهر همچنین با هشدار به ماندگاری سازه های نیمه کاره، گفت: مردم به احتمال ریزش اشیا و تابلوهای تبلیغاتی توجه ویژه داشته باشند تا خداوند ما را شاهد هیچ بدبختی قرار ندهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استان تهران، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از آمادگی بیشتر مدیریت بحران استان تهران برای بهره برداری از سامانه بارشی پیش بینی شده و پیشگیری و مدیریت حوادث احتمالی خبر داد. خاطرنشان کرد: آمادگی لازم، اندیشیدن به این رابطه است.

پیش بینی هواشناسی را در این لینک بخوانید

انتهای پیام

ایرانی ها نگران چه هستند؟
اینجا دیدن