هشدار مقام امنیتی عراق کسب اطلاعات در مورد افزایش تحرکات داعش در «الأنبار» – خبرگزاری مهر | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل اجتناب کرده اند المعلومه، منصفانه مقام بلندپایه امنیتی در استان الانبار اجتناب کرده اند بدتر کردن ورزش گروه‌های تروریستی داعش در مناطق غربی این استان خبر داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت به حمله ها بالقوه آن هشدار داد.

به مشاوره این مقام امنیتی، مناطقی اجتناب کرده اند استان الانبار در جاری حاضر شاهد ورزش غیرمنتظره اجزا داعش {بوده است} که امکانات امنیتی را در مناطق مختلف در غرب این استان هدف قرار داده اند؛ مسأله‌ای که آرم اجتناب کرده اند وجود طرف‌هایی است که برای بی‌وفاداری کردن ایمنی امتحان شده می‌کردند به همان اندازه به نیازها شخصی برسند.

وی می‌افزاید: عملیات‌های تروریستی در مناطق غربی الانبار درحالی افزایش چشمگیری داشته است که مدت‌هاست شاهد هیچ گونه ورزش تروریستی {در این} مناطق نبوده ایم. افزون بر این، در بخش سیاسی هم شاهد بن بست هستیم. آغاز یک بار دیگر این گونه اقدامات تروریستی نامشخص است.

شایان اشاره کردن است که اجزا گروه تروریستی داعش در کمتر اجتناب کرده اند منصفانه هفته ۳ عملیات تروریستی را همراه خود هدف توصیه اماکن امنیتی در مناطق غربی انجام دادند.