هفته مد – کات غذای واقعی می خورد


هفته مد است! (LOL) در اینجا چند لباس جدید برای پاییز آمده است!

تاثیر پیشگیرانه !!

هفته مد است!

(می توانی طعنه مرا بشنوی؟!)

من واقعا خرید لباس را دوست ندارم. من لباسهای راحتی را دوست دارم که بتوانم در آن استراحت کنم. به نظر می رسد لباس پوشیدن از سر تا پا بسیار سرگرم کننده تر از شغل امروزی است. به علاوه ، من 2 سال بارداری و پس از زایمان و 2 سال همه گیری را پشت سر می گذارم – نیازی به لباس جدید نیست!

اما وقتی فصل ها تغییر می کنند ، من برای چیز جدیدی خارش می کنم. و اخیراً من خانه خود را ترک کردم ، فقط احساس خوبی است!

یکشنبه بعد از ظهر بیرون رفتم و با چند لباس تازه به خانه آمدم. و من یک سفارش Stitch Fix گذاشتم که یک برنده بزرگ بود! این چیزی است که من به دست آوردم.

جدید از “مال”

بنابراین بهترین “مرکز خرید” در اینجا Barracks Road Mall است. تنها مرکز خرید کلاسیک ما در واقع بسته خواهد شد. Barracks Road فروشگاههای مورد علاقه من را دارد: Outdoor Provision ، LOFT ، Athleta و Madewell ، بنابراین من آن را پشت سر هم قرار دادم. LOFT 40 discount تخفیف!

Bulu Bulu؟

من در پایان هیچ چیزی در آماده سازی در فضای باز نخریدم ، اما این کت پاتاگونیا برای من بسیار راحت بود !! این نرم ترین خز است!

ست لباس خواب LOFT

من یک مجموعه PJ واقعی در YEARS ندارم. احتمالاً طولانی تر است اگر آنچه را که من هنگام تولد فرزندانم خریدم حساب نکنید. این توجه من را به خود جلب کرد و آنها ملایم ترین بودند. من عاشق پوشیدنش هستم !! حالا من بیشتر می خواهم – آیا کسی دریاچه پیژامه را دوست دارد؟ من نرم ترین نرم ترین شدم!

تی شرت Lou & Grey

همه لو و خاکستری را دوست داشته باشید. این پیراهن از جنس پارچه Signaturesoft بسیار عالی است. و البته من باید مشکی داشته باشم.

شلوار جین مامان

این را در یک توده خریداری نشده قرار دهید. سالها طول کشید تا شلوار جین نازک بخرم و حالا دیگر نمی توانم به پاهای راست برگردم. شاید این زوج چاپلوس نباشند و رنگ آن اشتباه باشد (FTW wash dark). همچنین: محصول زمانی که شما 5’2 غیر ممکن است غیر ممکن است! من وقت ندارم به Madewell بروم ، اما شاید دفعه بعد بروم!

تونیک راحت

من عاشق لباسهای تونیک هستم و رنگ این هونی تونیک بسیار زیبا است. (با کمال تعجب من سیاه نشدم!) من پاییز امسال تا کنون در آن ماندم. همچنین: اگر بتوانم یک نوع لباس برای پوشیدن هر روز تا پایان عمر انتخاب کنم ، آن شورت + تانک + روپوش آستین بلند در بالا خواهد بود. این ترکیب ترکیبی مورد علاقه من در تمام دوران است!

مال شما چی میشه ؟؟ لباس بپوش؟ ساق پوش؟ شلوار جین؟

همکاران خواننده وبلاگ!

در حین چک کردن ، اینگرید که خواننده KERF است متوقف شدم! البته ما باید از خودمان عکس بگیریم 🙂 ماسک های Athleta بهترین هستند!

ورزشکار

من مخازن Vital Essence را در آبهای بالا می پوشیدم و وقتی یک سال یا بیشتر از آنها تمام شد ، خراب شدم. اما اکنون Vital Essence 2.0 وجود دارد و من آن را مشکی خریدم !! من همچنین برای بازی فوتبال یک شورت Mesh Racer Run Shorts بردم. دوست دارم یک جیب زاویه دار وجود داشته باشد تا بتوانم گوشی خود را حمل کنم.

جدید از Stitch Fix

من از سال 2014 با Stitch Fix خرید می کنم؟ زودتر؟ خریدن بدن من آسان نیست (چیزهایی که از قفسه ها بیرون می آورم مناسب نیست) اما استایلیست Stitch Fix آن را درست فهمید. یا شاید مارک های معمولی آنها – 41 Hawthorn و Market & Spruce – فقط برای من ساخته شده اند! تعداد زیادی از قطعات من از آن دو مارک است. هنگامی که من برخی از قطعات منحصر به فرد را می خواهم ، Fix جایی است که من می چرخم! اینجا 25 دلار تخفیف بگیرید!

من Fix را برنامه ریزی کردم و نوشتم که من یک تاپ و یک لباس می خواهم (که فکر می کنم Stitch Fix برای من بهترین است). من در نهایت هر پنج قطعه را ذخیره کردم !!

لباس ماکسی بافتنی Loveappella Torri

من اغلب لباس های بلند نمی پوشم زیرا فکر می کنم لباس های کوتاهتر به نظر قد من بهتر به نظر می رسد ، اما من برای پاییز لباس های بلند درخواست کردم و این لباس را بسیار دوست داشتم! زیبا و در عین حال شلوغ نیست ، همچنین بسیار راحت است.

ژاکت پنبه بافتی Market & Spruce Rowan

شما مرا می شناسید – من عاشق کلاه های خنثی و معمولی هستم. این مدل برای پاییز مناسب است ، مخصوصاً با جواهرات زیبا.

41 لباس سلیا زالزالک با جزئیات آستین

من در واقع این لباس را با گلهای بنفش دارم (در این پست ببینید) و اگر لباسی وجود دارد ، همه جعبه ها را چک کنید این است. من دوست دارم که این یک الگوی کاملاً متفاوت است اما دارای تمام ویژگی های بنفش است که من دوست دارم. بنابراین تصمیم گرفتم آن را نگه دارم.

Market & Spruce Jaylah بالای گردن

بنفش ، گلدار ، جاری برای پاییز. فکر کنید این مکان بهترین مکان برای بیرون رفتن با دوستان برای یک زمان شاد خواهد بود.

همچنین: صدایی به Jeans Athleta Sculptek بدهید. بهترین شلوار جین که می شناسید!

لباس تاب Lilly Pulitzer Kristen

من در این مورد در حصار بودم. من عاشق الگو و راحتی هستم. همچنین صلیب بسیار زیبایی دارد. من مطمئن نیستم که لباس تاب دار اکثر ستایش ، اما به دلیل خرید – همه تخفیف 25، ، رایگان برای پس انداز – بنابراین من موفق شدم!

مد حیوانات

روکین جعبه جدید خود را برای تولدش!

گرفتن جدید

بزهای محله دوستانه ما!

توس توس حیوانات را پوشاند!

برای هفته مد ژست بگیرید –

یک قطعه بسیار قدیمی!

حدس بزنید چه کسی این مانتو را در سال 1985 پوشیده است؟!

من !! نام من هنوز هم به عقب اتو شده <3

بدون لبخند کامل لباس نخواهید پوشید!

خرید پستدیدگاهتان را بنویسید