هندسه قدرت جهانی به نفع ملت ایران تغییر کرده است – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا سلیمانی پنجشنبه شب در سی و سومین یادواره شهدای این شهرستان. شریفیه وی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: امروز انقلاب اسلامی امید ملت های مستضعف و مستضعف جهان با الگوگیری از مکتب عاشورا است.

وی در ادامه گفت: پس از واقعه خونین کربلا، اولین قیام برای ریختن خون پیامبر اکرم (ص) در سرزمین ایران و قبل از قیام مختار و توابین رخ داد، بنابراین ملت ایران به سمت قیام عاشورا حرکت خواهد کرد. . آغاز.

رئیس سازمان بسیج مصطفین ادامه داد: انقلاب اسلامی در سال ۵۷ توسط ملت عاشورای حسینی انجام شد و نباید آن را یک حرکت سیاسی دانست، بلکه انقلاب اسلامی حاصل پیرو مکتب عاشورا است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی حاصل قرن ها مبارزه، کشتار و همه جبهه های دروغین غرب و یزیدیان آن زمان ناشی از مکتب عاشورا است.

سلیمانی با بیان اینکه جبهه باطل هرگز مطالبات حقوق ملی ایران را تحمل نمی کند، تصریح کرد: سال ها توطئه، کودتا، حملات نظامی و جنگ علیه ملت ایران نتیجه مطالبات حقوق ملی علیه ایزدی های آن زمان بود.

وی خاطرنشان کرد: نهضت مردمی در دوران انقلاب اسلامی شاید نشان داد که زمانه تغییر کرده است اما جبهه و صف. دارم میبینم برخلاف دروغ، این هرگز تغییر نکرده است و ملت ایران این جبهه را به خوبی درک کرده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ملت ایران با عزمی راسخ در راه عاشورا و مکتب حسینی در کنار یکدیگر ایستاده اند.آ) حرکت کرد و در نهایت از انقلاب خشن جان سالم به در برد و جبهه مقاومت را در منطقه تأسیس کرد.

وی گفت: رژیمی که از رود نیل تا فرات شعار می داد، امروز دیواری به ارتفاع ۳ متر دور آن کشیده است تا مخالفان را دور نگه دارد.

سلیمانی گفت: ملت فلسطین زمانی آرزوی سنگ اندازی به سوی رژیم اسرائیل را داشتند اما امروز رزمندگان جبهه مقاومت ۳۰۰۰ موشک به سوی اسرائیل شلیک می کنند.

وی تاکید کرد: ایران هندسه قدرت جهانی و مفهوم قدرت را تغییر داده است و نظریه پردازان غربی نیز به این تغییر واقف هستند.

این مسئول گفت: شرایط پیروزی یک کشور خودباوری و روحیه مقاومت است و نمی توان همه شاخص های موفقیت را به قدرت در فناوری و اقتصاد نسبت داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هندسه قدرت در جهان تغییر کرده و جهان تغییر کرده است. در سایه وی با اشاره به اینکه این تحول هندسی به سمت ایران است، خاطرنشان کرد: کشورهای غربی این تحول را درک کرده و از تمام توان و رسانه خود برای انجام یک عملیات روانی گسترده علیه ملت ایران استفاده می کنند.

وی گفت: ملت ایران به یک ملت نمونه تبدیل شده است و دشمنان با جنگ مشترک تلاش می کنند کشور را نابود کنند و در این جنگ مشترک، نظام و دلسوزان ایران باید حقایق تاریخی را برای مردم تشریح کنند. واقعیت جهان کنونی و نظام هژمونیک».

سلیمانی با بیان اینکه خیانت غرب و آمریکا به ملت ایران در ۲۰۰ سال اخیر باعث آبروریزی ملت ایران شده است، خاطرنشان کرد: ملت ایران غارت شده و ۱۰ میلیون نفر جان باخته اند. این تنها بخشی از خیانت غرب به ملت ایران است.

وی در پایان هشدار داد: ملت امروز ایران نظاره گر این تاریخ بد غرب است امید تبدیل ثروت به امید برای ملت های تحت ستم، گام نهادن در مسیری جدید به سوی تمدن.