هوندا CR-V SUV 2023 رونمایی شد (ویدئو)


جدیدترین شاسی بلند هوندا CR-V وارد شده است و ظاهری بسیار بهتر از مدل قبلی خود دارد. مدل ۲۰۲۳ این SUV جمع و جور نسبت به مدل های قبلی خود طراحی تمیز تری دارد و جدای از ظاهر زیبا، از کابین بسیار پیشرفته و مجهزی نیز بهره می برد. در واقع نسل ششم این SUV جادارتر، مجهزتر است و در داخل و خارج زیباتر به نظر می رسد. در قسمت زیر ویدیوی معرفی هوندا CR-V مدل ۲۰۲۳ را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس، ابعاد مدل جدید هوندا CR-V افزایش یافته و فاصله بین دو محور نیز ۱.۶ اینچ افزایش یافته است. طول کلی خودرو نیز ۲.۷ اینچ افزایش یافته است. به گفته هوندا، این به معنای فضای بیشتر برای پای سرنشینان و فضای بیشتر در صندوق عقب است.

هوندا CR-V مدل ۲۰۲۳ با دو موتور متفاوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. یکی سیستم هیبریدی است که از موتور ۱.۵ لیتری توربو چهار سیلندر و دیگری موتور ۲ لیتری دیزلی استفاده می کند. موتور ۱.۵ لیتری غیر هیبریدی به یک گیربکس متغیر پیوسته (CVT) متصل می شود که به طور قابل توجهی صدا و لرزش را کاهش می دهد. دو موتور الکتریکی به کار رفته در سیستم هیبریدی دارای گشتاور بیشتری نسبت به مدل های قبلی خود هستند و ۲۰۴ اسب بخار قدرت تولید می کنند.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: خواهد بود

برای دسترسی سریعتر: