وام ۱۰۰ میلیونی بانک توسعه تعاون به چه کسانی تعلق می گیرد؟


بانک توسعه تعاون وام ۱۰۰ میلیون تومانی در قالب طرح کوتسار برای تامین مالی مشتریان واجد شرایط ارائه می کند. برای دریافت این وام، مشتری باید سپرده وام باز کند.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ در مورد وام های بانکیاینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کمپرس به نقل از منبع، بانک توسعه تعاون به مشتریان واجد شرایط به شرط سپرده گذاری حداقل سه ماهه وام ۱۰۰ میلیون تومانی ارائه می کند. این تسهیلات نیاز به ضامن رسمی دارد و حداکثر مدت بازپرداخت آن ۲۴ ماه است. این وام به صورت قرض الحسنه پرداخت می شود و سود صفر تا چهار درصد دارد. میزان این حق بیمه بسته به ضریب برابری تسهیلات، مدت بازپرداخت و مدت سپرده گذاری متغیر است. متقاضیان این وام نباید بدهی معوقه یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به حجم وام، کارمزد ۴ درصد، مدت بازپرداخت ۲۴ ماهه و پرداخت اقساط ۴ میلیون و ۳۴۲ هزار و ۴۹۲ هزار تومان است. کل سود وام ۴ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۸۱۳ تومان، کل مبلغ تسهیلات و سود آن ۱۰۴ میلیون و ۳۱۹ هزار و ۸۱۳ تومان خواهد بود.

بررسی اهداف و عملکرد بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون یکی از بانک های دولتی ایران و زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی است که در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد. حمایت مالی و اعتباری برای انتقال و کاهش فعالیت بنگاه‌های دولتی به سازمان‌های مردم نهاد، حضور فعال در بازار سرمایه، بازار سرمایه و بازار بین‌المللی، حمایت از تعاونی‌ها برای ایفای نقش مؤثر و ایجاد فضای مساعد برای توسعه. مشارکت بخش غیردولتی در اولویت فعالیت های اقتصادی بخش تعاونی نیز از اهداف این مجموعه محسوب می شود.

در حال حاضر این بانک با انتخاب برترین بنگاه‌های جهش اقتصادی در سال ۲۰۱۹ و همچنین اهدای جایزه برای سومین بار با تجلیل از چهره‌های برجسته صنعت و اقتصاد کشور، برنده ۱۴۰۰ جایزه مسئولیت اجتماعی شده است.

انتهای پیام

مربوط به: بانک توسعه تعاون

برای دسترسی سریعتر: