وام ۱۰۰ میلیون تومانی بانک کشاورزی و شرایط اخذ آن


بانک کشاورزی به مشتریان واجد شرایط دارای حساب جاری بدون چک و کوتاه مدت با سود یک درصد وام ۱۰۰ میلیون تومانی اعطا می کند. این وام در قالب ‘طرح باران’ به متقاضیان پرداخت می شود.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ در مورد وام های بانکیاینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش آژانس کماپرس، کسانی که می خواهند ۱۰۰ میلیون تومان وام بگیرند باید حداقل دو ماه وثیقه داشته باشند. شهروندان برای دریافت این وام باید ضامن رسمی داشته باشند. هزینه این تسهیلات به نوع طرح انتخابی مشتریان بستگی دارد، اما حداقل آن ۱۲ درصد است. مدت بازپرداخت این وام ۲۴ ماهه است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با احتساب مبلغ وام، سود و مدت بازپرداخت، یک قسمت ۴ میلیون و ۷۰۷ هزار و ۳۴۷ دلار است. کل سود این وام ۱۲ میلیون و ۹۷۶ هزار و ۳۳۳ تومان، کل ساخت و سود ۱۱۲ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان خواهد بود.

خلاصه ۸۰ سال فعالیت بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک های قدیمی ایران است که فعالیت خود را برای حمایت از بخش کشاورزی و زیربخش های آن آغاز کرده است. این بانک نزدیک به ۸۰ سال است که انواع خدمات را به تمامی مشتریان خود ارائه می کند، اما سعی کرده بیشتر محصولات خود را به صورت اختصاصی به کشاورزان و کشاورزان عرضه کند. در حال حاضر این بانک از طریق ۱۸۱۷ شعبه و ۵۰ واحد شعبه به مشتریان خود خدمات ارزی و خارجی ارائه می کند.

این مجموعه در ارائه انواع امکانات و خدمات پیشگام است. آماری از پرداخت وام ازدواج از سوی بانک کشاورزی به تازگی منتشر شده است که نشان می دهد پرداخت های ازدواج در این گروه بین فروردین تا تیر ۱۴۰۱ تقریباً ۹۲ درصد افزایش یافته است. هم اکنون ۲۳ هزار و ۸۹۳ شهروند در انتظار دریافت این وام از بانک کشاورزی هستند.

انتهای پیام

مربوط به: بانک کشاورزی

برای دسترسی سریعتر: