وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک ملت برای چه کسانی است؟


مشتریان بانک ملت، پزشکان، بازاریابان و سایر کارآفرینان می توانند با استفاده از طرح «متخصصان» از وام ۳۰۰ میلیون تنی بهره مند شوند. میزان این وام بسته به ظرفیت بازپرداخت هر کسب و کار متفاوت خواهد بود.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ در مورد وام های بانکیاینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کمپرس به نقل از رده بندی، کسانی که می خواهند وام ۳۰۰ میلیون تومانی دریافت کنند باید در یکی از شعب بانک تجارت حساب جاری داشته باشند یا افتتاح کرده باشند. این تسهیلات برای افراد حرفه ای و با نرخ سود ۱۸ درصد است. برای دریافت این وام مدارک ملک مورد نیاز است. متقاضیان این وام باید پروانه کسب یا پروانه کسب معتبر را به بانک ارائه کنند. لازم به ذکر است سپرده وام گیرنده تا پایان مدت تسویه بسته نخواهد شد و به سپرده دسترسی کامل خواهند داشت. حداکثر مدت بازپرداخت وام های حرفه ای ۶۰ ماه است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

در صورت پرداخت وام ۳۰۰ میلیون میلیون تنی بانک با همین نرخ سود و مدت زمان، اقساط آن ۷ میلیون و ۶۱۸ هزار و ۲۸ تن خواهد بود. کل سود این وام ۱۵۷ میلیون و ۸۱ هزار و ۶۹۴ تومان و مبلغ کل تسهیلات و سود ۴۴۵ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان است.

شعار بانک ملت چیست؟

کار بانک ملت از آذرماه ۱۳۵۸ آغاز شد. این گروه از بدو تاسیس تاکنون انواع خدمات بانکی مجاز را به مشتریان خود ارائه می کند و با شعار “بانک ملت، تجربه ای بی نظیر” فعالیت می کند.

این گروه به پاس خدمات شایسته خود، افتخارات مختلفی را دریافت کرده است. بانک ملت در بورس حضور دارد و بر اساس داده های موجود توانسته ۱۰۴ درصد افزایش عملکرد را از خود نشان دهد.

انتهای پیام

مربوط به: بانک ملت

برای دسترسی سریعتر: