وسایل آشپزی ایمن را با قیمت مناسب و در کجا پیدا کنیم؟ : تغذیه


امیدوارم که این یک زیرمجموعه مناسب برای این مورد باشد ، زیرا به تغذیه تا آشپزی سالم مربوط می شود. شما نمی خواهید فلزات بد یا بد وارد غذای شما شوند.

چه مارک هایی از ظروف آشپزی محصولات خوب و مطمئن را با قیمت مناسب تولید می کنند و کجا می توان آنها را در فروشگاه ها پیدا کرد؟ تعداد زیادی در خارج از ایالات متحده تولید می شود. اکثریت آنها از چین ، بخشی از هند و تعداد کمی از مکزیک هستند. Ross ، DD ، Walmart و حتی Bed ، Bath و Beyond آن را آوردند. کجا می توانید به فروشگاهی بروید که محصولاتی در آمریکا یا اروپا دارد ، بسیار کمتر محصولاتی که هزینه دست و پا ندارند؟

حتی Cuisinart در حال حاضر در چین ساخته شده است. برخی از وب سایت های مفید در مورد بررسی سطح فولاد ضد زنگ در برخی از گلدان ها صحبت می کنند ، اما آنهایی که من پیدا کردم چنین عددی در هیچ کجا ندارند. نه در کف تابه ، نه در کناره ها و نه در خود جعبه.

چین بهترین رکورد کانال را ندارد و این بیش از حد نیست. گلدان هندی به معنای واقعی کلمه ناتمام به نظر می رسد. و با استانداردهای مکزیک آشنا نیست. بنابراین وقتی فرد به وسایل آشپزی خوب و ایمن با قیمت مناسب احتیاج دارد ، چه باید بکند. متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید